Majówka z atrakcjami w Inwałd Parku i darmowe wejściówki!

W dniach 1-3 maja w Inwałd Parku, na terenie pomiędzy Parkiem Miniatur a Warownią w godzinach 12.00-18.00 odbędzie się Rodzinna Majówka, na którą wstęp jest bezpłatny! Inwałd Park to dwudniowy bilet wstępu do 5 parków tematycznych: Parku Miniatur, Średniowiecznej Warowni, Dinolandii, Ogrodu Jana Pawła II i Mini Zoo "Kucyk". Cena biletu normalnego to …

W dniach 1-3 maja w Inwałd Parku, na terenie pomiędzy Parkiem Miniatur a Warownią w godzinach 12.00-18.00 odbędzie się Rodzinna Majówka, na którą wstęp jest bezpłatny! Inwałd Park to dwudniowy bilet wstępu do 5 parków tematycznych: Parku Miniatur, Średniowiecznej Warowni, Dinolandii, Ogrodu Jana Pawła II i Mini Zoo "Kucyk". Cena biletu normalnego to 69 zł, a biletu ulgowego to 59 zł. Bilet można zakupić online, otrzymując 10% rabatu na gastronomię.
Bezpłatne miasteczko piknikowe podzielone będzie na kilka stref. W strefie dziecięcej przygotowano malowanie buziek, gry i zabawy, kolorowanie, rysowanie, balonowe kreacje. W strefie relaksu kobiety mogą skorzystać z porad dietetyka i usług kosmetyczki. W strefie tanecznej nie zabraknie skocznych rytmów do pląsów i mega energicznej Zumby, zaś dla smakoszy organizatorzy przygotowali atrakcje kulinarne. Na Majówce wystąpią też: iluzjonista, zespoły dziecięce, pokazy strażackie, a 3 maja zawita finalista Mam talent - Człowiek Flaga Łukasz Świrk. Wszyscy, którzy w dniach 1-3 maja kupią bilet do Inwałd Parku otrzymają kupon na gratisową kiełbasę z grilla i piwo.
Szczegóły imprezy www.inwaldpark.pl

I jeszcze jedna fantastyczna wiadomość! Mamy dla Was 10 podwójnych zaproszeń do Inwałd Parku. Wejściówki są ważne do 31 października 2015 roku i obejmują wejście do 5 parków w Inwałdzie. Otrzyma je wybrane przez nas 10 osób, które lubią PolskieSzlaki.pl na Facebooku i Udostępnią post o wejściówkach u siebie w profilu.

Sprawdź pogodę

Zobacz prognozę pogody, by celniej zaplanować swą podróż!

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024