Piknik Ekologiczny - OPN

Piknik Ekologiczny w Ojcowskim Parku Narodowym - 26-27 kwietnia 2014 W ramach projektu "Czyste Góry- Czyste Szlaki" w dniach 26-27 kwietnia 2014 w Ojcowskim Parku Narodowym odbędzie się rozruch wiosenny połączony z porządkami na szlakach. Na parkingu pod ruinami zamku w Ojcowie, przy wjeździe na teren parku na Złotej Górze (w zielonej budce poboru opłat za parking) …

Piknik Ekologiczny w Ojcowskim Parku Narodowym - 26-27 kwietnia 2014

W ramach projektu "Czyste Góry- Czyste Szlaki" w dniach 26-27 kwietnia 2014 w Ojcowskim Parku Narodowym odbędzie się rozruch wiosenny połączony z porządkami na szlakach.

Na parkingu pod ruinami zamku w Ojcowie, przy wjeździe na teren parku na Złotej Górze (w zielonej budce poboru opłat za parking) oraz przy parkingu pod Zamkiem w Pieskowej Skale) od rana 27 kwietnia będzie można odebrać worki i rękawice jednorazowe. Każdy może wybrać dowolny fragment znakowanego szlaku na terenie OPN-u.

Zakończenie akcji na łące przy Bazarze Warszawskim w centrum Ojcowa. Od 12.00 czekamy na wszystkich przy ognisku, gdzie uczestnicy otrzymają dyplomy oraz upominki dla najaktywniejszych "zbieraczy", a także za najdłuższą trasę czy najciekawszy zebrany śmieć.

Zapraszamy wszystkich !
To nie obowiązek a przyjemność !
Więcej o akcji
 

Sprawdź pogodę

Planujesz wyjazd w te strony? Sprawdź szybko i łatwo pogodę!

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024