Vege Point u Przybyszów

Vege Point u Przybyszów w Andruszkowicach

(5 głosów: 1)

VEGE POINT i Świeże Poddasze u Przybyszów to cudowne, niesamowite miejsce na mapie Sandomierszczyzny. Domostwo Ani i Jacka Przybyszów - rodziców Pauliny i Natalii Przybysz z zespołu Sistars, leży na Sandomierskim Szlaku Jabłkowym, w maleńkich Andruszkowicach, około 3 km od Sandomierza. To niesamowicie gościnne domostwo składa się z pięknego ogródka, starej, artystycznej stodoły i 100-letniego domu, na strychu którego powstał pokój gościnny - wielka, otwarta przestrzeń z łazienką i kilkunastoma miejscami noclegowymi.Vege Point u Przybyszów
Vege Point u Przybyszów
Vege Point
Vege Point
Vege Point - pokój gościnny
Vege Point - pokój gościnny

Ale pokój gościnny to tylko namiastka tego, co oferuje to miejsce. Ania i Jacek to dwie artystyczne dusze, z niezwykłą i niespotykaną energią, już samo spotkanie z nimi jest wartością samą w sobie. My mieliśmy wielką przyjemność pojawić się u nich na przepysznym i przebogatym śniadaniu vege, a to stało się okazją do długiej i przyjemnej rozmowy. Zdrowe podejście do życia z tego miejsca promieniuje na całą Sandomierszczyznę, a nawet szerzej w Polsce. Ania i Jacek promują nie tylko jedzenie wegańskie, ale sławią w okolicy moc świeżo wyciskanych soków, nie tylko z owoców, ale przede wszystkim z warzyw, na piknikach uczą lokalne koła gospodyń wiejskich smacznych i zdrowych dań, organizują co roku Jarski Bieg o sandały Wincentego Kadłubka "Na zdrowie", który rozpoczyna się na zamku w Sandomierzu, a kończy u nich, w Andruszkowicach. Owe sandały Ania sama lepi z gliny i ofiaruje zwycięzcom biegu.

Vege Point - śniadanie vege
Vege Point - śniadanie vege
Vege Point - kameralny koncert
Vege Point - kameralny koncert

To nadal nie wszystko Ania maluje obrazy, razem z Jackiem śpiewają w chórze, grają na instrumentach, ale też z lokalną społecznością podśpiewują stare, ludowe pieśni. Wysłuchaliśmy nawet krótkiego, kameralnego koncertu. Nie chce się opuszczać tego miejsca.Vege Point
Vege Point
Vege Point u Przybyszów
Vege Point u Przybyszów
Vege Point u Przybyszów
Vege Point - śniadanie vege
Ania maluje

Adres

VEGE POINT Świeże Poddasze u Przybyszów
Andruszkowice 60, Samborzec
tel. 512-205-880
http://ogrod-inspiracji.pl

GPS: 50°40'7N, 21°42'14E

Sandomierz noclegi

Sandomierz to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°40'7N, 21°42'14E
17 czerwiec 2021
17 czerwiec 2021
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Anna Piernikarczyk
17 czerwiec 2021 12:55
Miejsce niezwykłe, tutaj trzeba przyjechać i doświadczyć tego. Wypoczynek na wsi i kultura w jednym, a może zmienisz trochę sposób swojego życia, przynajmniej żywienia :)

Vege Point u Przybyszów w Andruszkowicach na blogu

Wokół Sandomierza

Wokół Sandomierza prowadzą dwa bardzo ciekawe, tematyczne szlaki - Sandomierski Szlak Jabłkowy i Sandomierski Szlak Winiarski. To tutaj spotkaliśmy ciekawe i cenne zabytki oraz wspaniałych ludzi. Zobaczcie sami 🙂

18 czerwiec 2021 12:41
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację