Rabkoland w Rabce Zdroju

Zdjęcia (22)

Słynny Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland znajduje się w Rabce Zdroju, na Rynku, około 1 km od Zakopanki. To magiczne miejsce rodzinnego relaksu i zabawy, szczególnie polecane dla rodzin z dziećmi w wieku 2-12 lat, które odnajdą tu źródło prawdziwej radości i skorzystają z mnóstwa atrakcji. W Rabkolandzie czeka kilkadziesiąt różnorakich i bajecznie kolorowych urządzeń oferujących ciekawe doznania w czasie przejażdżek.Dla małych dzieci przygotowano wenecką karuzelę, zaś dla starszych szalony Music Express. Znajdziesz tu najmniejszy rollercoaster w Europie, tylko dla dzieci. Ponad Rabkolandem kręci się cały czas diabelski młyn i zaprasza chętnych na rundkę z pięknymi widokami. Na wodzie kuszą łódeczki i pontony przygotowane dla fanów pluskania. Dzieci wyszaleją się na niezwykłych placach zabaw i w bajkowej Dolinie Trzmiela - specjalnej strefie dla maluchów.

Kiedy odbędziesz podróż Latającym Autobusem i poznasz Wesołą Farmę, możesz odwiedzić Osadę Wikingów i Odwrócony Domek. Na odważnych czeka Wieża Duch-Duch, a pośmiejesz się w Gabinecie Luster. Wielką popularnością jak zawsze cieszą się autka, możesz tu zaszaleć w Formule 1 i 2. Wszystkie te urządzenia dostępne są bez limitu w cenie biletu.

Ponadto na terenie Rabkolandu spotkasz jedyne w swoim rodzaju Muzeum Orderu Uśmiechu, a także sklep z pamiątkami i kilka punktów gastronomicznych.Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland
ul. Podhalańska / Rynek, Rabka
tel. 18/ 267-69-57 (w sezonie)
tel. 32/ 258-84-67 (cały rok)
park@rabkoland.pl
www.rabkoland.pl

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Noclegi w okolicy

WySpa Mszanka
Pensjonat Skalny

Powiązane miejsca

Komentarze

2017-07-10 00:36:34

Spędziliśmy tam ostanią sobotę. I powiem Wam, ze spodziewałam się, zę to bedzie dzień udany, ale nie, ze aż tak bardzo! Dzieci zachwycone! Zmęczone, ale działo się naprawdę wiele. Wiele nowych atrakcji względem roku poprzedniego :) 

Hanka
2017-07-02 21:55:59

Świetne miejsce na wypady z dziećmi! Byliśmy w ubiegłym tygodniu i naprawdę, dzieci były zachwycone! Naaprawdę jest co robić, świetna obsługa, wszytsko zadbane, czysto, miło, przyjemnie. Na pewno jeszcze nie raz się tam wybierzemy ;) 

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: