Górecznik w Antoninie, marian

Park Przygód Górecznik w Antoninie

(4.1 głosów: 17)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Rodzinny Park Przygód Górecznik w Antoninie w Wielkopolsce malowniczo ulokowany został przy drodze nr 11, nad stawem Górecznik, wzdłuż granicy obszarów objętych ochroną Natura 2000. Lasy Doliny Baryczy oraz staw Górecznik to żywy pomnik przyrody, dlatego Park Przygód to wspaniałe miejsce rodzinnej rekreacji blisko przyrody.Prócz tematycznych restauracji ze światową kuchnią można tu odwiedzić wiele ciekawych atrakcji, głównie dla dzieci, ale nie tylko, także cała rodzina spędzi tu miłe chwile. Jest mini zoo, plac zabaw i dmuchańce, wigwam, wypożyczalnia rowerów, kraina bajek, gigantyczny "Atlas grzybów polskich", ścieżka z modelami owadów, taras widokowy i inne.

, marian
, marian

Koło Parku Przygód koniecznie odwiedzić trzeba piękny drewniany pałac Radziwiłłów.Rodzinny Park Przygód Górecznik
ul. Wrocławska 7, Antonin, Przygodzice
tel. 62/ 724-35-61
www.gorecznik.pl

Park Przygód Górecznik, marian
, marian
, marian
Górecznik, marian
Górecznik, marian
, marian
Antonin
Antonin Park Górecznik

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: 11:00–19:00
  • środa: 11:00–19:00
  • czwartek: 11:00–19:00
  • piątek: 11:00–19:00
  • sobota: 11:00–19:00
  • niedziela: 11:00–19:00

Antonin noclegi

Antonin to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
51°34'23N, 17°49'50E
14 styczeń 2015
03 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację