Papugarnia w Opolu

Papugarnia w Opolu

(5 głosów: 1)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Papugarnia w Opolu to jedna z nowszych atrakcji miasta, bo działa od 2020 roku. Jeśli lubisz ptaki, a szczególnie kolorowe i krzykliwe papugi, koniecznie powinieneś odwiedzić to miejsce, przenoszące do egzotycznego świata barwnych papug. W środku jest bardzo ciekawie, nie byliśmy wcześniej w atrakcji tego typu, więc nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać. My byliśmy zainteresowani papugami, a one nami 🙂 Kilkadziesiąt papug fruwa swobodnie po całym wnętrzu, prawie każda papuga jest inna, są różnych rozmiarów, mają przeróżne barwy i swoje imiona. Żyją w zgodzie, są oswojone, chętnie siadają na dłoni czy ramieniu, nie pytając nawet o zgodę 🙂 My byliśmy zainteresowani papugami, a one nami 🙂 Z założenia one są bardzo ciekawskie, więc lepiej ściągnąć wszystko co cenne, kolczyki, spinki itp.Na miejscu można kupić kubeczek z pokarmem, który nęci papugi. My byliśmy po południu i jeszcze papugi nadal były zainteresowane i jedzeniem i naszymi osobami, nasze córki były zachwycone. Jedna z papug - Saga, zrobiła sobie z Natalii łóżko, bo papugi w ciągu dnia wiele razy zapadają w krótkie kilkuminutowe drzemki. Ta postanowiła wyspać się porządnie i drzemała blisko godzinę na naszej Natalce 🙂 Nasze córki były zachwycone. Atrakcja znajduje się niedaleko opolskiego Zoo, choć sama lokalizacja może nie jest bardzo szczęśliwa, to wnętrze Papugarni nam to wynagrodzi. Przeżyjesz tu również niezapomniane urodzinki, podczas których dowiesz się sporo o tych pięknych, kolorowych ptakach. Papugarnię prowadzi miłe małżeństwo, właściciel hoduje papugi, ale zdobywa je także z innych źródeł. Zajmowanie się tymi papugami to praca na cały etat i pasja na całe życie 🙂

Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu
Papugarnia w Opolu

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

pn nieczynne
wt-nd 12.00-18.00
Bilety: normalny 19 zł, ulgowy 15 zł
karma 2 zł
Parking: bezpłatny

Adres

Papugarnia
ul. Wapienna 10, Opole
tel. 517-311-114
https://www.facebook.com/Papugarnia-Opole-103789967791807

GPS: 50°39'39N, 17°56'43E

Opole noclegi

Opole to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°39'39N, 17°56'43E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą

Papugarnia w Opolu na blogu

Opole na weekend

Jeśli szukasz pomysłu na piękny i udany weekend rodzinny czy we dwoje, zapraszam Cię na naszą relację i film z niezwykle atrakcyjnego Opola, w którym ciekawych miejsc nie brakuje. Poznaj najlepsze atrakcje tego miasta i zobacz je naszymi oczami. Całości dopełniają aktualne informacje praktyczne. Zapraszam 🙂

12 maj 2021 13:08
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021