Myszogród w Zakopanem

Myszogród, autor Zakoatrakcje
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
4.5

Myszogród w Zakopanem to miniaturowy świat 1000 myszek, w którym zakochały się dzieci! Myszki są prawdziwe, a ich życie możesz podziwiać zza wielkich tafli szkła. Każde pomieszczenie skrywa inną tematykę, a wszystko jest bardzo efektowne i estetyczny, bowiem przy tworzeniu miniaturowych światów uczestniczyło wielu artystów. Wydaje Ci się, że Zakopane już Cię niczym nie zaskoczy? Zajrzyj do Myszogrodu i zmienisz zdanie 🙂 Niepozorne wejście na słynnych Krupówkach wprowadzi Cię do podziemi kamienicy, gdzie znajdziesz prawdziwą mysią norkę o powierzchni, bagatela - 200 m2!

Myszogród, autor Zakoatrakcje
Myszogród, autor Zakoatrakcje
Myszogród, autor Zakoatrakcje
Myszogród, autor Zakoatrakcje

Myszki jeżdżą pociągiem, kolejką górską, płyną statkiem, a nawet latają w kosmos. To miejsce na pewno Was zafascynuje, pozwoli zobaczyć myszki jako miłe zwierzątka 🙂 A są one tutaj nie byle jakie, są myszki rasowe białe, brązowe, długowłose, egipskie czy najmniejsze gryzonie świata myszki pigmejskie. Zrób radość dzieciom i sobie 🙂 Szczególnie w deszczowy dzień!Myszogród, autor Zakoatrakcje
Myszogród, autor Zakoatrakcje

Informacje praktyczne

Codziennie 10.00-20.00
Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 14 zł, rodzinny, min. 2+1: 14 zł / os

Myszogród
Krupówki 81 B, Zakopane
tel. 500-656-584
https://zakoatrakcje.pl/atrakcja/myszogrod-zakopane/

Noclegi w Zakopanem

Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.
Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(4.5 głosów: 2)
Twoja ocena
Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024