Ścieżka Czerwone Bagno

Kopytkowo

(4.8 głosów: 53)

Kopytkowo to maleńka wieś leżąca w województwie podlaskim, na obszarze Biebrzańskiego Parku Narodowego, pomiędzy rzeką Biebrzą a ścisłym rezerwatem Czerwone Bagno. Kopytkowo należy do gminy Sztabin, a inne okoliczne większe miejscowości to Augustów (około 35 km) i Mońki (około 25 km).Ze względu na swe położenie Kopytkowo stanowi wspaniałą bazę wypadową do krainy torfowisk i rzadkich zwierząt, jak łoś, borsuk, jenot czy gronostaj. Spotkać tu można również ogromną ilość gatunków ptaków. Miłośnicy przyrody poczują się tutaj jak w raju, a do tego jest bardzo zacisznie, gdyż turystów nie ma tu wielu.

Biebrzański Park Narodowy, Danuta
Biebrzański Park Narodowy, Danuta

Atrakcje w Kopytkowie

- Biebrzański Park Narodowy - ostoja dzikiej przyrody w Polsce północno-wschodniej, to największy park narodowy w Polsce, słynący z rozlewisk i torfowisk, idealne miejsce dla ornitologów- Rezerwat Czerwone Bagno - pierwotny obszar bagienny, bardzo słabo zaludniony, z dziką przyrodą, m.in. łosiem - królem tej krainy, prowadzi przez ten rezerwat ścieżka przyrodnicza znakowana na czarno

Czerwone Bagno BPN
Czerwone Bagno BPN
Czerwone Bagno- rezerwat przyrody, Danuta

Kopytkowo noclegi

Kopytkowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Kopytkowie. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
53°35'24N, 22°53'60E
02 wrzesień 2016
02 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację