Ścieżka Czerwone Bagno

Kopytkowo

(4.8 głosów: 53)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Kopytkowo to maleńka wieś leżąca w województwie podlaskim, na obszarze Biebrzańskiego Parku Narodowego, pomiędzy rzeką Biebrzą a ścisłym rezerwatem Czerwone Bagno. Kopytkowo należy do gminy Sztabin, a inne okoliczne większe miejscowości to Augustów (około 35 km) i Mońki (około 25 km).

Ze względu na swe położenie Kopytkowo stanowi wspaniałą bazę wypadową do krainy torfowisk i rzadkich zwierząt, jak łoś, borsuk, jenot czy gronostaj. Spotkać tu można również ogromną ilość gatunków ptaków. Miłośnicy przyrody poczują się tutaj jak w raju, a do tego jest bardzo zacisznie, gdyż turystów nie ma tu wielu.

kładka w Rezerwacie Czerwone Bagno, Danuta
kładka w Rezerwacie Czerwone Bagno, Danuta


Atrakcje w Kopytkowie

- Biebrzański Park Narodowy - ostoja dzikiej przyrody w Polsce północno-wschodniej, to największy park narodowy w Polsce, słynący z rozlewisk i torfowisk, idealne miejsce dla ornitologów

- Rezerwat Czerwone Bagno - pierwotny obszar bagienny, bardzo słabo zaludniony, z dziką przyrodą, m.in. łosiem - królem tej krainy, prowadzi przez ten rezerwat ścieżka przyrodnicza znakowana na czarno

Biebrzański Park Narodowy, Danuta
Biebrzański Park Narodowy, Danuta


Mapa Kopytkowa z zaznaczonymi atrakcjami

Poniżej znajdziesz mapę z zaznaczonymi atrakcjami, które możesz zobaczyć i zwiedzić w Kopytkowie. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Kopytkowo noclegi

Kopytkowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Kopytkowie. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Czerwone Bagno BPN
Czerwone Bagno- rezerwat przyrody, Danuta
53°35'24N, 22°53'60E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021