Autor: Dzielnica Filmowa

Dzielnica Filmowa Zalesie Górne

Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Dzielnica Filmowa w Zalesiu Górnym to największa kolekcja samochodów filmowych, motocykli i robotów w Polsce. Liczy ponad 400 eksponatów. Wysokie na 6 metrów roboty, plenerowy sprzęt muzyczny, park trampolin, place zabaw to tylko niektóre atrakcje parku. Przepiękna otulina krajobrazowego parku Chojnowskiego na obszarze, którego znajduje się Dzielnica Filmowa to niewątpliwie kolejny atut do spędzenia całego dnia w tym niezwykłym miejscu. Nie jest to muzeum, tu wszystkiego można dotknąć, usiąść za kierownicą kultowych aut, m.in. Delorean z Powrotu do przyszłości. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Dzielnica Filmowa to również gratka dla wielbicieli motoryzacji. 

Autor: Dzielnica Filmowa
Autor: Dzielnica Filmowa
Autor: Dzielnica Filmowa
Autor: Dzielnica Filmowa

Dzielnica Filmowa dla dzieci

Dla maluchów stworzona została tutaj specjalna Sala Zabaw dla Najmłodszych, w której mogą bezpiecznie pobawić się ze swoimi rówieśnikami. Dla nieco starszych dzieci przygotowane zostały różnorodne atrakcje w tym: Prysznic z Kulkami, Filmowe Zoo, Fish Game, Multimedialny Rzutnik, Plenerowe Instrumenty Muzyczne i Gry XXL. Autor: Dzielnica Filmowa
Autor: Dzielnica Filmowa

Dzielnica Filmowa to doskonałe miejsce na wycieczkę szkolną. W swojej ofercie posiada specjalne oferty dla szkół i przedszkoli. Warto podkreślić, że program takiej wycieczki spełnia wszelkie założenia zawarte w podstawie programowej. Możliwy jest wybór jednej z 2 ścieżek edukacyjnych: grzybomania i dinomania.

Dzielnica filmowa - dojazd

Dzielnica filmowa mieści się Zalesiu Górnym koło Piaseczna, nieco na południe od Warszawy. To otulina pięknego Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, nad Stawami w Żabieńcu. Dojedziesz tu z Warszawy drogą nr 79, po czym należy skręcić w drogę nr 873. Dojedziesz tu również pociągiem relacji Warszawa-Radom.

Autor: Dzielnica Filmowa
Autor: Dzielnica Filmowa
Autor: Dzielnica Filmowa
Autor: Dzielnica Filmowa

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

IV-VI sb-nd 10.00-18.00
Od pn do pt grupy zorganizowane po wcześniejszej rezerwacji
Bilety: normalny 49 zł, ulgowy, 43 zł, rodzinny 175 zł
Aktualne godziny zwiedzania i ceny biletów znajdziesz na stronie: http://www.dzielnicafilmowa.pl

Adres

Dzielnica Filmowa
ul. Wczasowa 1, Zalesie Górne obok Piaseczna
tel. 22/ 290-51-20

GPS: 52°1'49N, 21°2'46E

Warszawa noclegi

Warszawa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Warszawa
Normalna
dla rodziny dla dzieci dostępne dla wózków czynne sezonowo
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023