Ułatwiamy zaplanowanie wycieczki

Nasz portal turystyczny posiada ogromną bazę atrakcji turystycznych - jest ich już blisko 8000! Dzięki ich opisom, zdjęciom i lokalizacji na mapie można stworzyć plan wspaniałej wycieczki rodzinnej.

Dziś dodaliśmy narzędzie, które ułatwi Wam zaplanowanie fajnego wyjazdu np. weekendowego - Planer wycieczki. Dzięki niemu możesz z łatwością wygenerować i wydrukować przewodnik z opisami, zdjęciami i mapkami dodanych atrakcji lub zapisać wycieczkę w portalu by pochwalić się nią przed innymi.

Jak to działa?

Podczas przeglądania opisu atrakcji turystycznej - weźmy na przykład zamek w Malborku - wysunie się u góry listwa planera. To tutaj możesz dodać atrakcję do planu Twojej wycieczki przyciskiem Dodaj miejsce.

Po dodaniu miejsca do planu pojawi się okno z propozycjami, które mogą Cię zainspirować. Są to najpopularniejsze atrakcje turystyczne w promieniu 20 km od dodanego miejsca. Warto przeczytać opisy każdego z nich i dodać je do swojej wycieczki.

Gdy dodasz do planu wszystkie interesujące Cię atrakcje i miejsca, to masz do wyboru dwie opcje - wygenerować przewodnik PDF oraz zapisać plan jako wycieczkę. Obydwa przyciski znajdują się na listwie planera.

Generowanie przewodnika PDF

Po kliknięciu przycisku Wygeneruj PDF pojawi się strona, na której możesz wygenerować swój własny przewodnik na Twoją kolejną wycieczkę. W przewodniku tym znajdziesz opisy wszystkich wybranych atrakcji turystycznych razem ze zdjęciami i mapką sytuacyjną. W przewodniku wszystkie linki są aktywne, więc z łatwością możesz wrócić do naszego portalu i wyszukać dodatkowych atrakcji. A może chcesz wystawić opinię o danej atrakcji jak już wrócisz z wycieczki? Zapraszamy!

Zapisanie wycieczki

Jeżeli chcesz, przyciskiem Zapisz wycieczkę możesz zachować ją w portalu. Dzięki temu możesz pochwalić się innym Krajtroterom gdzie byłeś i jakie to wywołało w Tobie emocje. Wystarczy dograć zdjęcia z wycieczki i przelać swoje wspomnienia pisząc relację.
Do zapisania wycieczki potrzebne jest konto u nas w portalu, ale można je błyskawicznie założyć dzięki integracji z Facebookiem.

Zapraszamy do tworzenia planów kolejnej wycieczki - skorzystajcie z naszej obszernej listy atrakcji turystycznych w Polsce i gotowego hashtagu #PolakiNaSzlaki

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Garold Rafa
03 maj 2024 07:57

Bardzo ważne jest również to, w jakim formacie jest on przechowywany. Kiedy zapisałem go w formacie mobi, szukałem sposobu na przekonwertowanie go do formatu PDF bez utraty jakości i objętości. W takich przypadkach potrzebny jest niezawodny konwerter plików, taki jak ten https://pdfguru.com/pl/mobi-to-pdf . Często z niego korzystam, gdy potrzebuję pomocy z plikami. Mam nadzieję, że okaże się przydatny. Powodzenia.

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024