Hotel Verde Montana Kudowa Zdrój

Hotel Verde Montana Kudowa Zdrój

Recenzje
2017-06-08

Hotel Verde Montana w Kudowie to jeden z tych obiektów, do których z pewnością chce się wracać. Położony w popularnym kurorcie turystycznym, u stóp Gór Stołowych, to największy hotel w całej Kotlinie Kłodzkiej. Oferuje ponad 400 miejsc noclegowych, a wszystkie w standardzie czterech gwiazdek, co zobowiązuje.To prawdziwa przyjemność odpoczywać w Hotelu Verde Montana. Jasne pokoje z balkonami, estetyczne meble, lodówka, telefon, eleganckie łazienki, to wszystko sprawia, że masz poczucie komfortu i wygody. Ale to zdecydowanie nie wszystko, co oferuje ten hotel.Każdy Gość w cenie pokoju ma do dyspozycji Park Wodny "Zielona wySPA", gdzie dostępne są dwa baseny, 40-metrowa zjeżdzalnia wodna, kompleks saun, jacuzi, sala fitness, sala gier, sala kinowa oraz pokój zabaw dla dzieci " małpi gaj". Można się też dać rozpieszczać w strefie Spa. Zdecydowanie Verde Montana to Hotel Przyjazny Rodzinie, nasze dzieci nie chciały opuszczać tego miejsca!

Verde Montana jest też świetnie przygotowana na klientów biznesowych, oferuje nowoczesne Centrum Kongresowe - 5 sal konferencyjnych, zaplecze konferencyjne, bezprzewodowy Internet oraz obszerną Restaurację. Właśnie, kulinaria to znów temat, który wznosi Hotel na wyżyny. Przebogate śniadania w formie szwedzkiego bufetu zachwycą każdego. Podobnie jest z obiadokolacjami, które również serwuje się "po szwedzku". Smak dań na długo pozostaje w pamięci.

A po relaksie w Hotelu, warto poznać jego okolicę, bo jest bardzo ciekawa i bogata w atrakcje. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się bogata sieć tras powiązanych z systemem europejskich ścieżek rowerowych EUROVELO. Ponadto sama Kudowa oferuje wiele ciekawostek, a w pobliżu wyrastają Góry Stołowe ze słynnym Szczelińcem i Błędnymi Skałami. Już dziś zaplanuj wizytę w Hotelu Verde Montana w Kudowie, a z pewnością będziesz zachwycony.Hotel Verde Montana Wellness & Spa
ul. 1 Maja 25A, Kudowa Zdrój
tel. 74/ 869-77-60 
recepcja@verdemontana.pl
www.verdemontana.pl

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020