Hotel Verde Montana Kudowa Zdrój

Hotel Verde Montana w Kudowie to jeden z tych obiektów, do których z pewnością chce się wracać. Położony w popularnym kurorcie turystycznym, u stóp Gór Stołowych, to największy hotel w całej Kotlinie Kłodzkiej. Oferuje ponad 400 miejsc noclegowych, a wszystkie w standardzie czterech gwiazdek, co zobowiązuje. To prawdziwa przyjemność odpoczywać w Hotelu Verde Montana. Jasne pokoje z balkonami, estetyczne meble, lodówka, telefon, eleganckie łazienki, to wszystko sprawia, że...

Hotel Verde Montana w Kudowie to jeden z tych obiektów, do których z pewnością chce się wracać. Położony w popularnym kurorcie turystycznym, u stóp Gór Stołowych, to największy hotel w całej Kotlinie Kłodzkiej. Oferuje ponad 400 miejsc noclegowych, a wszystkie w standardzie czterech gwiazdek, co zobowiązuje.

To prawdziwa przyjemność odpoczywać w Hotelu Verde Montana. Jasne pokoje z balkonami, estetyczne meble, lodówka, telefon, eleganckie łazienki, to wszystko sprawia, że masz poczucie komfortu i wygody. Ale to zdecydowanie nie wszystko, co oferuje ten hotel.

Każdy Gość w cenie pokoju ma do dyspozycji Park Wodny "Zielona wySPA", gdzie dostępne są dwa baseny, 40-metrowa zjeżdzalnia wodna, kompleks saun, jacuzi, sala fitness, sala gier, sala kinowa oraz pokój zabaw dla dzieci " małpi gaj". Można się też dać rozpieszczać w strefie Spa. Zdecydowanie Verde Montana to Hotel Przyjazny Rodzinie, nasze dzieci nie chciały opuszczać tego miejsca!

Verde Montana jest też świetnie przygotowana na klientów biznesowych, oferuje nowoczesne Centrum Kongresowe - 5 sal konferencyjnych, zaplecze konferencyjne, bezprzewodowy Internet oraz obszerną Restaurację. Właśnie, kulinaria to znów temat, który wznosi Hotel na wyżyny. Przebogate śniadania w formie szwedzkiego bufetu zachwycą każdego. Podobnie jest z obiadokolacjami, które również serwuje się "po szwedzku". Smak dań na długo pozostaje w pamięci.

A po relaksie w Hotelu, warto poznać jego okolicę, bo jest bardzo ciekawa i bogata w atrakcje. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się bogata sieć tras powiązanych z systemem europejskich ścieżek rowerowych EUROVELO. Ponadto sama Kudowa oferuje wiele ciekawostek, a w pobliżu wyrastają Góry Stołowe ze słynnym Szczelińcem i Błędnymi Skałami. Już dziś zaplanuj wizytę w Hotelu Verde Montana w Kudowie, a z pewnością będziesz zachwycony.

Hotel Verde Montana Wellness & Spa
ul. 1 Maja 25A, Kudowa Zdrój
tel. 74/ 869-77-60 
recepcja@verdemontana.pl
www.verdemontana.pl

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024