Hotel Verde Montana Kudowa Zdrój

Hotel Verde Montana Kudowa Zdrój

Recenzje
2017-06-08

Hotel Verde Montana w Kudowie to jeden z tych obiektów, do których z pewnością chce się wracać. Położony w popularnym kurorcie turystycznym, u stóp Gór Stołowych, to największy hotel w całej Kotlinie Kłodzkiej. Oferuje ponad 400 miejsc noclegowych, a wszystkie w standardzie czterech gwiazdek, co zobowiązuje.To prawdziwa przyjemność odpoczywać w Hotelu Verde Montana. Jasne pokoje z balkonami, estetyczne meble, lodówka, telefon, eleganckie łazienki, to wszystko sprawia, że masz poczucie komfortu i wygody. Ale to zdecydowanie nie wszystko, co oferuje ten hotel.Każdy Gość w cenie pokoju ma do dyspozycji Park Wodny "Zielona wySPA", gdzie dostępne są dwa baseny, 40-metrowa zjeżdzalnia wodna, kompleks saun, jacuzi, sala fitness, sala gier, sala kinowa oraz pokój zabaw dla dzieci " małpi gaj". Można się też dać rozpieszczać w strefie Spa. Zdecydowanie Verde Montana to Hotel Przyjazny Rodzinie, nasze dzieci nie chciały opuszczać tego miejsca!

Verde Montana jest też świetnie przygotowana na klientów biznesowych, oferuje nowoczesne Centrum Kongresowe - 5 sal konferencyjnych, zaplecze konferencyjne, bezprzewodowy Internet oraz obszerną Restaurację. Właśnie, kulinaria to znów temat, który wznosi Hotel na wyżyny. Przebogate śniadania w formie szwedzkiego bufetu zachwycą każdego. Podobnie jest z obiadokolacjami, które również serwuje się "po szwedzku". Smak dań na długo pozostaje w pamięci.

A po relaksie w Hotelu, warto poznać jego okolicę, bo jest bardzo ciekawa i bogata w atrakcje. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się bogata sieć tras powiązanych z systemem europejskich ścieżek rowerowych EUROVELO. Ponadto sama Kudowa oferuje wiele ciekawostek, a w pobliżu wyrastają Góry Stołowe ze słynnym Szczelińcem i Błędnymi Skałami. Już dziś zaplanuj wizytę w Hotelu Verde Montana w Kudowie, a z pewnością będziesz zachwycony.Hotel Verde Montana Wellness & Spa
ul. 1 Maja 25A, Kudowa Zdrój
tel. 74/ 869-77-60 
recepcja@verdemontana.pl
www.verdemontana.pl

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112231 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.