Aquapark Zakopane

Aquapark Zakopane

(4.1 głosów: 49)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Aqua Park Zakopane to wspaniała atrakcja z widokiem na Tatry, a przy tym jedyny tego typu obiekt w Zakopanem i okolicy, o profilu sportowym, rekreacyjnym, leczniczym i rozrywkowym.

To atrakcja dla ludzi w każdym wieku, dla całych rodzin, a co najlepsze, czynna przez cały rok, również wtedy, gdy pogoda nie dopisze. To świetna alternatywa na deszczowe dni.

Aquapark Zakopane
Aquapark Zakopane


Atrakcje Aqua Parku

- Baseny zewnętrzne, z termami
- Baseny wewnętrzne, z hydromasażami i z torami pływackimi
- Zjeżdżalnie
- Dzika rzeka
- Taras widokowy z leżakami
- Kręgielnia
- Fitness Club
- Restauracje

Aqua Park Zakopane
ul. Jagiellońska 31, Zakopane
tel. 18/ 200-11-22
www.aquapark.zakopane.pl
Czynne: codziennie 9.00-22.00

Aquapark Zakopane
Aquapark Zakopane

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–22:00
  • wtorek: 09:00–22:00
  • środa: 09:00–22:00
  • czwartek: 09:00–22:00
  • piątek: 09:00–22:00
  • sobota: 09:00–22:00
  • niedziela: 09:00–22:00

Zakopane noclegi

Zakopane to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Aquapark Zakopane
Aquapark Zakopane
Aquapark Zakopane
Aquapark Zakopane
Zakopane
Normalna
parki wodne aquaparki
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Andrzej Nowak
Chcieliśmy wykorzystać bon turystyczny. Niestety nie było to możliwe. Pani w informacji udzielając informacji, na zadane pytanie arogancko odpowiedziała ,, Pan nie rozumie co do Pana mówię..." 1. Przy wejściu żądają nr PESEL od każdego kto wchodzi na bon - RODO ich nie interesuje. Również od dzieci. 2. wypełnianie druku trawa 5 min. 3. Nie można zapłacić bonem jeśli nie masz wystarczającej kwoty na koncie. Dopłata gotówką jest niemożliwa. 4. Warunkiem kupienia biletu na bon jest wykupienie karnety do restauracji- nie ważne czy klient tego chce, czy nie. Bilet był droższy niż kwota którą pozostała (300 zł) nie mogliśmy dopłacić gotówką, bo nie pozwala na to regulamin. W Termach Bania nie było z tym żadnego problemu. 300 zł bonem turystycznym, reszta gotówka. Dzieci były szczęśliwe w Termach Bania. Powiedziały że do Zakopanego już więcej nie pojadą - były zawiedzione. Ps. Brawo administracja Aqua Park Zakopane
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023