Zmiany, zmiany… dziś parę słów o nas!

Wiecie, że nasza pierwsza strona to był portal o Tarnowskich Górach? Kolejną stroną były Polskie Dzieje. Żeby napisać artykuł, zwykle czytałam całą książkę. Ale to była bajka Łukasza. Mnie od historii od zawsze bardziej pociągały podróże, tak więc naturalną serią dla Polskich Dziejów stały się Polskie Szlaki. To właśnie stąd wzięła się nasza nazwa!

Przez jakiś czas mielimy oba portale. Życie to zweryfikowało i pozostałam wierna Polskim Szlakom. Wiele razy pytaliście: Czemu szlaki, nie chodzicie tylko po górach. Bywało, że zastanawialiśmy się nad zmianą nazwy, ale nigdy się nie zdecydowaliśmy. Kiedy zaczynaliśmy 19 lat temu z Polskimi Szlakami, w modzie były portale. Z czasem społecznościowe. Wiele razy przechodziliśmy modyfikacje, ewolucję, czy nawet rewolucję. Najpierw w głowach, potem na stronie.

Dziś wiemy, że portal społecznościowy to nie nasza droga. Całą sobą pragnę blogować i podróżować. Chcemy też otworzyć się na świat. Tak na spokojnie, na ile życie rodzinne nam pozwoli. Polska i tak będzie najważniejsza, ale ciągnie nas nieco dalej.

Dlatego znów w naszych głowach pojawiły się nowe pomysły. Na ten moment zmieniliśmy logo, by pokazać, że nie jesteśmy tylko bezosobowymi Polskimi Szlakami, ale też Inspirującymi Piernikami. Łukasz z racji nazwiska od zawsze był Piernikiem. Niech będzie, że ja dołożyłam chęć inspiracji do naszego związku.Mam nadzieję, że chętnie z nami w świat czasem wyruszycie, choć obiecujemy, że nie odwracamy się od Polski. Nie ma takiej opcji!
Przygotowujemy się też do wyjątkowego filmu, naszego pierwszego z serii Q&A, w którym odpowiemy na Wasze pytania. Także jeśli chcecie wiedzieć więcej, to piszcie śmiało pytania w komentarzach, chętnie uchylimy Wam rąbka tajemnicy.

Avatar użytkownika Anna Piernikarczyk
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024