Rafting w Szczawnicy, Anna Piernikarczyk

Rafting Przełomem Dunajca to niewątpliwie najciekawsza atrakcja Pienin. Spływ dostępny jest dla każdego niezależnie od wieku czy doświadczenia, również dla kilkuletnich dzieci. Łagodny górski charakter rzeki Dunajec pozwala na przeżycie wspaniałej bezpiecznej przygody z nutką adrenaliny w otoczeniu pięknych widoków i wysokich szczytów Pienin.Spływ odbywa się na atestowanych pontonach raftingowych pod opieką wykfalifikowanego instruktora. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną oraz kask. Osoby, które mają doświadczenie w spływach kajakowych mogą spróbować swoich sił na dmuchanych kajakach, które są stabilne i praktycznie niewywrotne.

Rafting w Szczawnicy

Dla osób szukających mocnych wrażeń i ekstremalnych spływów zachęcamy do odbycia szkolenia z kajakarstwa górskiego na 1 osobowych kajakach polietylenowych. Trasa spływu może zostać wydłużona od 2 do kilku godzin a nawet do 2 dni.

Trasa spływu: Sromowce Niżne - Szczawnica
Czas spływu: około 2 godziny
Dystans: około 13 km

Rafting w Szczawnicy

Spotkanie odbywa się w Szczawnicy na przystani końcowej, skąd busem dociera się do miejsca rozpoczęcia spływu, do Sromowiec Niżnych. Dostępny jest darmowy parking oraz przebieralnia.

Rafting Przełomem Dunajca
Przystań Pontonowo-Kajakowa Rivent
Naprzeciwko Karczmy Pienińskiej
ul. Główna 240, Szczawnica
tel. 721-450-850
biuro@rivent.pl                     
www.rivent.pl

Rafting w Szczawnicy

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

49°25'36" N, 20°26'42" E
Małopolskie
2016-09-15
2020-01-28 13:46

Noclegi w okolicy

WySpa Mszanka

Rafting - Spływ Pontonem Przełomem Dunajca na blogu

Zdjęcie Rafting w Pieninach - wspaniała przygoda!
Rafting w Pieninach - wspaniała przygoda!
Jeszcze do końca września w weekendy w Pieninach odbywają się fantastyczne spływy pontonami czyli Rafting Przełomem Dunajca. Spływ dostępny jest dla każdego, nawet kilkuletnich dzieci. Ta przygoda na pewno przypadnie Wam do gustu :) Trasa spływu: Sromowce Niżne - Szczawnica Czas spływu: około 2 godziny Dystans: około 13 km Więcej na www.rivent.pl …
Atrakcje · 2016-09-16 09:19:19

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą