Zdjęcia Pobierowa (3)

Pobierowo to kąpielisko nadbałtyckie położone w województwie zachodniopomorskim, na słynnym Wybrzeżu Rewalskim, na zachód od Rewala, wśród bujnych lasów.Pobierowo to dość spory kurort, ciągnący się na długości około 4 km wzdłuż nadmorskiego deptaku - ulicy Grunwaldzkiej. Ostatnimi laty intensywnie się rozwija i stale zyskuje na popualarności wśród turystów, chętnie i licznie przybywających tu na letni wypoczynek.

Atrakcje w Pobierowie

Gwarne życie urlopowiczów koncentruje się, oczywiście poza obleganymi, piaszczystymi plażami, właśnie na Grunwaldzkiej, która łączy dwa krańce Pobierowa. Nie sposób się tutaj nudzić, liczne kramy pamiątkarskie, smażalnie, knajpki i dyskoteki gwarantują świetną zabawę. Latem ponadto odbywa się tu wiele plenerowych imprez.Na szerokie, złociste plaże szybko dostać można się niemal z każdego zakątka Pobierowa, a tam to już tylko przyjemny wypoczynek, czy to spokojny na leżaczku czy dla aktywniejszych windsurfing i inne wodne emocje.

Na Wybrzeżu Rewalskim popularne są akademie słońca czyli dużo ruchu na plaży - fitnes, siatkówka plażowa, tańce i przeróżne zawody. Nuda i samotność tutaj nikomu nie grożą, przyjedź i przekonaj się.

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Miejscowości w okolicy

Zobacz kolejne

Komentarze

2012-02-01 12:33:47

Pobierowo jest super! Ma szerokie plaże i nie ma falochronów, które widoczne są tu na głównym zdjęciu. Falochrony jak np. te w Rewalu może ładnie wyglądają na zdjęciach, ale podczas kąpieli morskich mogą być niebezpieczne gdy prąd nas zrzuci na nie.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: