Papugarnia Egzotyczne Zakopane, autor Zakoatrakcje

Papugarnia Egzotyczne Zakopane

Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Papugarnia Egzotyczne Zakopane to największa papugarnia nie tylko w Zakopanem, ale i w całej Małopolsce, która dodatkowo w 2017 roku została objęta Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Zakopane. Obiekt położony jest z dala od gwarnych Krupówek, z własnym bezpłatnym parkingiem, ale wśród tych kolorowych ptaków też potrafi być gwarno 🙂 A dodatkowo podczas wspólnej zabawy z papugami wychodzą niesamowite zdjęcia, sprawdź!Papugarnia Egzotyczne Zakopane, autor Zakoatrakcje
Papugarnia Egzotyczne Zakopane, autor Zakoatrakcje

Papugarnia to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu w Zakopanem, szczególnie, gdy pogoda kaprysi. Spotkacie tu liczne gatunki pięknych, kolorowych papug, od najmniejszych Lorys Górskich po Wielkie Ary. Tylko tutaj spotkasz na wyciągnięcie dłoni wiewiórki Kanadyjskie, Trójbarwną z Borneo czy susły Richardsona. To miejsce naprawdę zrobi na Tobie duże wrażenie, dość powiedzieć, że spotkasz tu 100 pięknych okazów, na sporej przestrzeni! Obiekt jest całoroczny, zimą to wspaniały sposób, żeby się trochę ogrzać i zaznać nieco egzotyki wśród białych połaci Zakopanego i Tatr!

Papugarnia Egzotyczne Zakopane, autor Zakoatrakcje
Papugarnia Egzotyczne Zakopane, autor Zakoatrakcje

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Codziennie 10.00-19.00
Bilety: normalny 19 zł, ulgowy 15 zł, rodzinne 2+1: 44 zł, 2+2: 56 zł
Dzieci do lat 2 bezpłatnie
Parking: bezpłatny
 

Adres

Papugarnia Egzotyczne Zakopane
Droga do Olczy 11, Zakopane
tel. 518-140-635
https://egzotyczne-zakopane.pl/

GPS: 49°17'15N, 19°58'47E

Zakopane noclegi

Zakopane to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°17'15N, 19°58'47E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021