Motylarnia Władysławowo, autor Motylarnia
Motylarnia Władysławowo
(5 głosów: 2)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Motylarnia Port Władysławowo - prawdziwy skarb wśród atrakcji nad Morzem Bałtyckim!

 

Motylarnia Władysławowo to nietuzinkowa atrakcja nad Bałtykiem. Zabierze Cię na przygodę rodem z prawdziwym tropików, gdzie otoczą Cię egzotyczne motyle i ćmy ze wszystkich stron świata. Możesz tu podziwiać ich przepiękne kolory i imponujące rozmiary, kiedy będą przelatywać tuż przed Twoimi oczami. Nieograniczane przez żadne terraria ani gabloty! Motylarnia Władysławowo to dom dla mnóstwa gatunków motyli i tropikalnych roślin. Motylarnia we Władysławowie to największa motylarnia w Polsce. To miejsce, gdzie spełniają się sny! Podziwianie żywych motyli z całego świata zachwyci nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Można tu wykonać profesjonalną sesję, a dla wycieczek grupowych istnieje możliwość oprowadzenia przez wykwalifikowanego przewodnika.

Motylarnia Władysławowo, autor Motylarnia
Motylarnia Władysławowo, autor Motylarnia

Motylarnia w Porcie to miejsce bardzo barwne i piękne. Znajdziesz tu kilkadziesiąt gatunków żywych, największych i najbardziej kolorowych motyli świata w jednym miejscu! Przebywając w sezonie letnim we Władysławowie, koniecznie zajrzyj do tutejszej Motylarni, znajdującej się w samym Porcie. Każdy odwiedzający ma okazję przeżyć niezwykłą przygodę, bowiem wizyta w Motylarni to jak wejście do rajskiej dżungli. W świecie bajecznych motyli, które swobodnie latają między odwiedzającymi, możesz zachwycić się ich pięknem, zrelaksować i wyciszyć wśród egzotycznej zieleni.

Motylarnia stanowi dom dla egzotycznych motyli i ciem z Afryki, Azji czy innych zakątków świata. Dzięki odpowiednim warunkom panującym w obiekcie, owady oraz roślinność funkcjonują tak, jak w swoim naturalnym środowisku.

Jest to znakomita atrakcja dla dzieci nad morzem. Dzięki sesjom edukacyjnym z pomocą wykwalifikowanego przewodnika mogą poznać najciekawsze fakty i sekrety z życia tych kolorowych osobników!Motylarnia Władysławowo, autor Motylarnia
Motylarnia Władysławowo, autor Motylarnia

Co cię czeka w Motylarni Władysławowo?

  • Motyle są wszędzie, mogą usiąść Ci na głowie lub ramionach, wprawiając w zachwyt dzieci i dorosłych
  • Kilkadziesiąt gatunków egzotycznych motyli, rozpiętość skrzydeł największych osobników to prawie 30 cm! Wyglądają jak ze snów!
  • Poczujesz się, jak w lesie tropikalnym czyli w naturalnym miejscu życia tych motyli, tutaj zawsze jest pogoda, ciepło i bardzo zielono
  • Poznasz cykl życia motyla i zobaczysz przedziwne gąsienice i poczwarki
  • Wykwalifikowani przewodnicy dostępni w cenie biletu zdradzą Ci motyle sekrety - czy motyle żyją tylko miłością? Dlaczego mają dwie pary skrzydeł? Z jaką prędkością latają? Jak widzą świat?

Odwiedź Motylarnię i poznaj fascynujący świat motyli. Przekonaj się, że świat ma więcej kolorów niż myślisz i nie zapomnij zabrać aparatu. Ta wizyta doda Ci skrzydeł!

Motylarnia Władysławowo, autor Motylarnia
Motylarnia Władysławowo, autor Motylarnia

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Motylarnia czynna latem, od czerwca do końca sierpnia
Codziennie pn-nd 10.00-20.00
Aktualne godziny otwarcia i ceny biletów znajdziesz na stronie: www.motylarnia-wladyslawowo.pl

Adres

Motylarnia Port Władysławowo
ul. Hryniewieckiego 2, Władysławowo
tel. 574-859-264

GPS: 54°47'53N, 18°24'58E

Władysławowo noclegi

Władysławowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Władysławowo
Ważna
dla rodziny dla dzieci wstęp płatny przyroda czynne sezonowo
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023