54°41'52" N, 18°40'42" E
Pomorskie
2017-01-02
2020-02-03 02:00

Opis Jastarni

Jastarnia to bardzo atrakcyjna miejscowość nadbałtycka, która przycupnęła w samym sercu węziutkiego półwyspu helskiego, pomiędzy Zatoką Pucką, a otwartym morzem, w województwie pomorskim, na samym krańcu Polski.Atrakcje w Jastarni

Jastarnia leży w obrębie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, obejmującego wschodnie wybrzeże Bałtyku oraz spory fragment Zatoki Puckiej.

Jastarnia
Jastarnia

Niemal przez cały rok a głównie w sezonie Jastarnia zapewnia turystom wspaniałe atrakcje i niezapomniane wrażenia z pobytu. Piękne złociste plaże, molo, czyste powietrze z leczniczym jodem, żeglowanie i windsurfing, latarnia morska, torpedownie, gościnni mieszkańcy. To wystarczy, aby przywołać rzesze turystów z kraju i zagranicy.

Na wymagających czekają tu niezwykle malownicze krajobrazy, ciekawe szlaki turystyczne oraz bogata kultura rdzennych Kaszubów, którzy chętnie pomogą zgłębić tajniki swych tradycji zainteresowanym turystom.

Jastarnia
zachód słońca 2


Jastarnia - Port spacer po Jastarni - nabrzeże portowe  Jastarnia - remont kutra rybackiego spacer po Jastarni - na deptaku.. Jastarnia - zabytkowa chata rybacka... Jastarnia - Muzeum „Pod Strzechą” Jastarnia - widok na Zatokę Pucką. Jastarnia Jastarnia - krzyż na Górze Cmentarzowej Jastarnia - kutry rybackie oczekujące na wyjście w morze.. Jastarnia - w starej checzy rybackiej.. spacer po Jastarni - widok na Kościół rzymskokatolicki p.w. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny .....spacer po Jastarni ........ ...spacer po Jastarni Jastarnia - busola przed wejściem do kościoła.. ... spacer po Jastarni - szczatki łodzi rybackiej wyrzucone przez morze na brzeg ... Jastarnia - w Muzeum „Pod Strzechą” p. Józefa Strucka ... ... na placu przed Muzeum „Pod Strzechą” Szlak Historii Militarnej w Jastarni - Zapora minowa Ciężki schron bojowy - Sabała Szlak Historii Militarnej w Jastarni - Ciężki schron bojowy - Sokół Szlak Historii Militarnej w Jastarni - Ciężki schron bojowy - Sokół Jastarnia Szlak Historii Militarnej w Jastarni - punkty obserwacyjno-pomiarowe Szlak Historii Militarnej w Jastarni - port w Jastarni Szlak Historii Militarnej w Jastarni - ruiny baterii przeciwlotniczej Drogowskaz kaszubski Jastarnia

Jastarnia noclegi

Jastarnia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w Jastarni. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145375 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Haga 2 by Renters
Helski Domek
Empire by Renters

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021