Iluzja Park Zakopane, autor Iluzja Park

Iluzja Park Zakopane

Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Iluzja Park Zakopane to najnowsza atrakcja w Zakopanem, gdzie przekonacie się na czym polega iluzja. Czy uwierzysz oczom czy rozumowi? A może zdasz się na intuicję? Tutaj wszystko może Cię zawieść 😉 Na dwóch piętrach kultowego i zabytkowego budynku Dworca Tatrzańskiego na słynnych Krupówkach powstała interaktywna wystawa w pełni poświęcona iluzjom fizycznym oraz optycznym. Zobaczysz tu edukacyjne pokazy prawdziwych piorunów o mocy 2 000 000 volt, które uderzają w makietę Giewontu z krzyżem. Tutaj dowiesz się przy okazji, jak zachować się w górach podczas niespodziewanej burzy.  Na miejscu jest też symulator wiatru "Halny", wiejący z prędkością 156 km/h. Krople deszczu lecą tu do góry, jest znikanie, lewitacja i inne ciekawostki.Iluzja Park Zakopane, autor Iluzja Park
Iluzja Park Zakopane, autor Iluzja Park

Fajnie tu wychodzą zdjęcia, salto na snowboardzie pod lecącym helikopterem czy walka z niedźwiedziem? Nic prostszego 🙂

Iluzja Park znajduje się naprzeciwko hotelu Sabała, w kultowym “Dworcu Tatrzańskim”, gdzie występowali Mieczysław Karłowicz, Helena Modrzejewska czy Ignacy Jan Paderewski. Dojdziesz tu przez mostek między sklepem Diverse a drewnianym kioskiem obok Muzeum Tatrzańskiego.Iluzja Park Zakopane, autor Iluzja Park
Iluzja Park Zakopane, autor Iluzja Park

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Codziennie 10.00-19.00
Bilety: normalny 35 zł, ulgowy 30 zł, rodzinny 2+1 80 zł
Po obiekcie poruszamy się w skarpetach

Adres

Iluzja Park Zakopane
ul. Krupówki 12, Zakopane
tel. 506-278-860‬
https://zakoatrakcje.pl/atrakcja/iluzja-park/

GPS: 49°17'42N, 19°57'1E

Zakopane noclegi

Zakopane to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°17'42N, 19°57'1E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021