Iluzja Park Zakopane

Iluzja Park Zakopane, autor Iluzja Park
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
4.3

Iluzja Park Zakopane to najnowsza atrakcja w Zakopanem, gdzie przekonacie się na czym polega iluzja. Czy uwierzysz oczom czy rozumowi? A może zdasz się na intuicję? Tutaj wszystko może Cię zawieść 😉 Na dwóch piętrach kultowego i zabytkowego budynku Dworca Tatrzańskiego na słynnych Krupówkach powstała interaktywna wystawa w pełni poświęcona iluzjom fizycznym oraz optycznym. Zobaczysz tu edukacyjne pokazy prawdziwych piorunów o mocy 2 000 000 volt, które uderzają w makietę Giewontu z krzyżem. Tutaj dowiesz się przy okazji, jak zachować się w górach podczas niespodziewanej burzy.  Na miejscu jest też symulator wiatru "Halny", wiejący z prędkością 156 km/h. Krople deszczu lecą tu do góry, jest znikanie, lewitacja i inne ciekawostki.

Iluzja Park Zakopane, autor Iluzja Park
Iluzja Park Zakopane, autor Iluzja Park

Fajnie tu wychodzą zdjęcia, salto na snowboardzie pod lecącym helikopterem czy walka z niedźwiedziem? Nic prostszego 🙂Iluzja Park znajduje się naprzeciwko hotelu Sabała, w kultowym “Dworcu Tatrzańskim”, gdzie występowali Mieczysław Karłowicz, Helena Modrzejewska czy Ignacy Jan Paderewski. Dojdziesz tu przez mostek między sklepem Diverse a drewnianym kioskiem obok Muzeum Tatrzańskiego.

Iluzja Park Zakopane, autor Iluzja Park
Iluzja Park Zakopane, autor Iluzja Park

Informacje praktyczne

Codziennie 10.00-19.00
Bilety: normalny 35 zł, ulgowy 30 zł, rodzinny 2+1 80 zł
Po obiekcie poruszamy się w skarpetach

Iluzja Park Zakopane
ul. Krupówki 12, Zakopane
tel. 506-278-860‬
https://zakoatrakcje.pl/atrakcja/iluzja-park/

Noclegi w Zakopanem

Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.
Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(4.3 głosów: 3)
Twoja ocena
Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024