15 lat minęło...

Mili nasi Krajtroterzy, spieszę poinformować, że PolskieSzlaki.pl istnieją już 15 lat! W 2005 roku jako młode małżeństwo połączyliśmy nasze pasje i stworzyliśmy maleńką wówczas stronkę, w której opisywaliśmy nasze podróże po Polsce, te mniejsze i większe. Wtedy byliśmy sami, zarówno na szlakach prawdziwych, jak i tych wirtualnych.

Dziś jesteśmy znacznie dalej na tej przyjemnej drodze, na co dzień wędrujemy z naszymi kochanymi córami, które, mamy nadzieję, również załapią turystycznego bakcyla, a czasem i z piesełem 🙂 Wirtualnie zaś towarzyszycie nam Wy, nasi wierni Krajtroterzy, niektórzy niemal od samego początku, inni pojawiają się każdego roku. Staramy się Wam pokazać Polskę z jak najlepszej strony i zachęcić Was do ruszenia się z kanapy, ale muszę szczerze wyznać, że wiele razy odbijacie piłeczkę i to Wy zachęcacie nas do ruszenia się z domu. 

Dziękujemy za wspólne 15 lat, za każde miłe słowo, każdą Waszą podróż i sprawianie, że to, co robimy, ma głębszy sens 🙂 Z okazji tego jubileuszu wprowadziliśmy drobne zmiany w portalu, żeby przekazywane informacje wyglądały ładniej i były bardziej czytelne. A w sezonie zachęcimy Was do wspólnej zabawy aktywizującej pod hasłem #polakinaszlaki, wkrótce więcej o tym...

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024