SnowFest 2024 - zimowe szaleństwo na 11. edycji

Komentarze 0
2023-11-01 10:00:00

11. edycja największego zimowego festiwalu tuż, tuż. W marcu 2024 roku skocznia Skalite w Szczyrku po raz kolejny stanie się miejscem zarówno sportowych zmagań, jak i tanecznych pląsów do rana. Jakie atrakcje na najnowszą edycję przygotowali organizatorzy? Gdzie można kupić bilety? I jacy goście pojawią się w line-upie wydarzenia SnowFest? Zdradzamy!

SnowFest – co to za wydarzenie?

Początkowo SnowFest odbywał się w Zakopanem. Jednak po kilku latach organizatorzy zdecydowali się wybrać mniej komercyjną górską lokalizację. W ten sposób od 2017 roku SnowFest ma miejsce w Szczyrku. Beskidzkie krajobrazy to nie tylko ładne widoki, lecz także celowy wybór. Część wydarzenia polega bowiem na zmaganiach narciarzy i snowboardzistów, którzy walczą o zwycięstwo w skokach ekstremalnych.

Po części sportowej festiwalu przychodzi czas na muzykę. Festiwal szczególnie stawia na takie gatunki muzyczne jak rap, house, drum and bass czy techno. Główną scenę zajmują brzmienia rapowe oraz alternatywne, z kolei namioty, w których całą noc odbywa się zabawa, goszczą didżejów skupiających się na tanecznych nutach. W niektórych z nich czekają na publiczność również inne atrakcje, jak np. strefa gier lub silent disco.

SnowFest – jakie niespodzianki szykują organizatorzy na 11. edycję?

Twórcy 11. odsłony wydarzenia SnowFest jeszcze nie podali konkretnych artystów, którzy powinni pojawić się na scenie. Jednak obserwując, kto pojawiał się na przestrzeni lat na szczyrkowskiej scenie, można przypuszczać, że może być to ktoś z zaprzyjaźnionych muzyków. Do takich należą m.in. Grubson, Gooral, Łąki Łan, Novika i Pendulum. Kto pojawi się na scenie SnowFest 2024? Organizatorzy obiecują, że już w listopadzie pojawią się pierwsi zaplanowani goście.

Spośród artystów, którzy pojawiali się zarówno na scenie głównej, jak i w specjalnie przygotowanych namiotach, warto wyróżnić takich gości jak: Bitamina, Ghostface Killah, Bass Astral, Fisz Emade Tworzywo, PRO8L3M, Otsochodzi, Łona i Webber, Asthma oraz Mos Def. Czekamy więc na informacje, kto odwiedzi 11. edycję SnowFest Festival. Bilety można kupić w Going. i Empik Bilety Link do wydarzenia: SnowFest Festival 2024

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Trenażery rowerowe — dla kogo i czy warto kupić trenażer?

Sezon rowerowy ma wiele zalet, ale jedną znaczącą wadę — zbyt prędko się kończy. Niskie temperatury, szybko zapadający zmrok i częste opady deszczu bądź śniegu mogą sprawić, że trening na rowerze w sezonie zimowym staje się utrudniony, a czasami wręcz niemożliwy. Jednakże, jeśli nie chcesz rezygnować z utrzymania swojej formy i dążysz do kontynuowania treningów przez cały rok, rozważ zakup trenażera rowerowego.

23 wrzesień 2023 09:23

Top 5 - najpiękniejsze parki narodowe w Polsce 

Parki narodowe to nasze narodowe dobro przyrodnicze. Ostoja natury w tym coraz szybszym i coraz bardziej sztucznym świecie. To tutaj odpoczniesz od zgiełku miasta, naładujesz akumulatory dobrej energii i zachwycisz się bogactwem polskiej fauny i flory.

Czy wiesz, że obecnie w Polsce mamy 23 parki narodowe? Największym jest Biebrzański Park Narodowy na Podlasiu, zaś najmniejszym - Ojcowski Park Narodowy w Małopolsce. Najmłodszy z kolei jest Park Narodowy Ujście Warty w woj. lubuskim. 

Są województwa w Polsce, gdzie nie ma żadnych parków narodowych, jak śląskie czy łódzkie. W niektórych innych natomiast jest kilka parków. Rekordzistą jest województwo małopolskie, w granicach którego leżą aż 4 parki narodowe w całości, a kolejny wcina się nieznacznie na jego terytorium! 

Parki narodowe w Polsce - top 5

Odwiedziliśmy jak dotąd 20 parków narodowych w Polsce, a ostatnie 3 mamy zamiar poznać w najbliższym czasie. Muszę przyznać, że bardzo trudno było mi wybrać 5 najpiękniejszych z nich, bo niemal wszystkie wywarły na mnie bardzo dobre wrażenie. Te przedstawione poniżej to moje pewniaki, które gorąco Wam polecam. Możecie jechać w ciemno!

08 wrzesień 2023 14:31

Wiki Lubi Zabytki - zadbaj o przyszłe pokolenia i wygraj nagrody!

Lubicie zabytki? Jestem przekonana, że tak. A czy lubicie robić zdjęcia zabytkom?

Właśnie nadarzyła się ku temu wspaniała okazja, bo w dniach 01 - 30 września 2023 trwa Konkurs Wiki Lubi Zabytki!
To organizowany od 13 lat międzynarodowy konkurs fotograficzny, którego celem jest dokumentacja światowego dziedzictwa materialnego.

Czy leży Ci na sercu dobry stan zabytków? Czy uważasz, że ważna jest wiedza o nich i zachowanie ich dla przyszłych pokoleń? Jeśli tak, już dziś rusz na szlak, wykonaj fotografie i dodaj je w konkursie, zgodnie z regulaminem. Oczywiście zdjęcia nie muszą być wykonane w trakcie trwania konkursu.

04 wrzesień 2023 09:43
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023
Zobacz nasze filmy