SnowFest 2024 - zimowe szaleństwo na 11. edycji

11. edycja największego zimowego festiwalu tuż, tuż. W marcu 2024 roku skocznia Skalite w Szczyrku po raz kolejny stanie się miejscem zarówno sportowych zmagań, jak i tanecznych pląsów do rana. Jakie atrakcje na najnowszą edycję przygotowali organizatorzy? Gdzie można kupić bilety? I jacy goście pojawią się w line-upie wydarzenia SnowFest? Zdradzamy!

SnowFest – co to za wydarzenie?

Początkowo SnowFest odbywał się w Zakopanem. Jednak po kilku latach organizatorzy zdecydowali się wybrać mniej komercyjną górską lokalizację. W ten sposób od 2017 roku SnowFest ma miejsce w Szczyrku. Beskidzkie krajobrazy to nie tylko ładne widoki, lecz także celowy wybór. Część wydarzenia polega bowiem na zmaganiach narciarzy i snowboardzistów, którzy walczą o zwycięstwo w skokach ekstremalnych.Po części sportowej festiwalu przychodzi czas na muzykę. Festiwal szczególnie stawia na takie gatunki muzyczne jak rap, house, drum and bass czy techno. Główną scenę zajmują brzmienia rapowe oraz alternatywne, z kolei namioty, w których całą noc odbywa się zabawa, goszczą didżejów skupiających się na tanecznych nutach. W niektórych z nich czekają na publiczność również inne atrakcje, jak np. strefa gier lub silent disco.

SnowFest – jakie niespodzianki szykują organizatorzy na 11. edycję?

Twórcy 11. odsłony wydarzenia SnowFest jeszcze nie podali konkretnych artystów, którzy powinni pojawić się na scenie. Jednak obserwując, kto pojawiał się na przestrzeni lat na szczyrkowskiej scenie, można przypuszczać, że może być to ktoś z zaprzyjaźnionych muzyków. Do takich należą m.in. Grubson, Gooral, Łąki Łan, Novika i Pendulum. Kto pojawi się na scenie SnowFest 2024? Organizatorzy obiecują, że już w listopadzie pojawią się pierwsi zaplanowani goście.

Spośród artystów, którzy pojawiali się zarówno na scenie głównej, jak i w specjalnie przygotowanych namiotach, warto wyróżnić takich gości jak: Bitamina, Ghostface Killah, Bass Astral, Fisz Emade Tworzywo, PRO8L3M, Otsochodzi, Łona i Webber, Asthma oraz Mos Def. Czekamy więc na informacje, kto odwiedzi 11. edycję SnowFest Festival. Bilety można kupić w Going. i Empik Bilety Link do wydarzenia: SnowFest Festival 2024

Avatar użytkownika Anna Piernikarczyk
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024