Zagłosuj na hity tego lata! Ruszyły Top Atrakcje 2023!

Aktualizacja: 2023-06-12

Drodzy moi, jak co roku ruszamy z plebiscytem Top Atrakcje 2023! Hity turystyczne tego lata, same się nie wybiorą. Głosujcie więc i rozsyłajcie dalej: https://www.topatrakcje.pl

Jak działają Top Atrakcje?

Wybraliśmy blisko 100 atrakcji w Polsce, w 8 kategoriach. Głosować można codziennie (bez rejestracji) na jedną atrakcję w każdej kategorii. Głosowanie rozpoczyna się 12 czerwca i kończy 26 czerwca 2023 roku. Po zakończeniu głosowania wyłonionych zostaje 8 najlepszych atrakcji w Polsce, po jednej w poszczególnych kategoriach. Są to Top Atrakcje danego sezonu turystycznego.

To już 12 edycja naszego plebiscytu. Polska staje się coraz atrakcyjniejsza, a liczba miejsc, do których warto pojechać może wręcz przytłaczać. Stąd pomysł na organizację konkursu, w którym to Wy wybieracie obiekty, które warto odwiedzić. 

Kategorie w Top Atrakcjach

Wszystkie te pomysły podzieliliśmy na 8 kategorii. W każdej można oddać głos na jednego z kandydatów. Te kategorie to:

Głosowanie - jak przebiega?

Oczywiście zachęcamy do głosowania w każdej z kategorii, ale możesz zagłosować tylko w tej, która jest dla Ciebie najciekawsza.  Do głosowania nie trzeba się rejestrować, ani podawać adresu email. Wystarczy tylko zaznaczyć zabezpieczenie, że jesteście ludźmi i głos leci na Waszą ulubioną atrakcję. Głosować można do 26 czerwca 2023 roku do północy. W wyniku Waszych głosów wybranych zostanie 8 atrakcji, po 1 w każdej kategorii. Każda z nich to gotowy pomysł na wycieczkę i przygodę. 

Głosować można codziennie! Zagłosuj już teraz! 

 

Avatar użytkownika Anna Piernikarczyk
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024