Arena Laser Games Łódź, Anna Piernikarczyk

Arena Laser Games w Łodzi to jedno z największych w Polsce centrum gier laserowych. Mieści się w słynnej Manufakturze w Łodzi.
 
Arena Laser Games to nowoczesne centrum rozrywki, oferujące grę w elektroniczny paintball.   Uczestnicy zabawy biorą udział w pojedynku, który odbywa się w labiryncie na powierzchni prawie 400 m 2. Labirynt ten jest dwupoziomowy i kryje wiele niespodzianek, jak miny czy bunkry. Półmrok z efektami świetlnymi i dźwiękowymi dodatkowo sprawia, że klimat gry jest wyjątkowy, a z pewnością wymaga od zawodników refleksu, sprytu i dobrej strategii.
 
Uczestnicy gry strzelają do siebie wiązkami lasera. Istnieje możliwość wyboru rodzaju gry - zespołowej lub każdy na każdego oraz czasu trwania pojedynku.Laser Games to nielimitowana liczba strzałów, brak siniaków i plam po farbach, czytelny system powiadamiania o trafieniu, kontrolę nad liczbą amunicji i inne zalety względem terenowego paintballa. Dodatkowo Arena Laser Games to doskonałe miejsce również na wszelkie imprezy integracyjne, urodziny czy spotkania eventowe.

Arena Laser Games
ul. Karskiego 5, Manufaktura, Łódź
tel. 42/ 633-52-62
arena@arena-lasery.pl
www.arena-lasery.pl

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

51°46'40" N, 19°26'20" E
Łódzkie
2016-02-10
2020-01-28 13:46

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą