Tatrzański Park Edukacyjny, autor TPE

Tatrzański Park Edukacyjny w Zakopanem

Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Tatrzański Park Edukacyjny w Zakopanem to nowa atrakcja turystyczna, która powstała obok Snowlandii, pod słynną Wielką Krokwią. To ciekawe miejsce, które stworzono z miłości do rodzimej przyrody Tatr i głównie tatrzańską faunę i florę tutaj zobaczysz, ale obiekt otwiera się także na gatunki spoza polskich gór. Odwiedzając Tatrzański Park Edukacyjny na pewno doświadczysz sporo radości, to świetna atrakcja nie tylko dla małych turystów.

Atrakcje w Tatrzańskim Parku Edukacyjnym

- Zagroda z owcami, kozami karpackimi i lisami (polarnym i srebrnym), zwierzątka w zagrodzie można karmić i głaskać, co bardzo podoba się najmłodszym gościom
- Zagroda z jeleniami szlachetnymi, te majestatyczne zwierzęta prezentują się wspaniale, w naturalnych warunkach, trudno oderwać od nich wzrok
- Stado danieli zwyczajnych, to również piękne okazy, budzące spore zainteresowanie odwiedzających

Tatrzański Park Edukacyjny, autor TPE
Tatrzański Park Edukacyjny, autor TPE


Perełką Parku jest na pewno profesjonalny wybieg dla świstaków. Stworzono tu całą sieć nor, a zainstalowane kamery pozwalają podglądać te niezwykle ciekawe, a rzadko obserwowane na żywo zwierzęta. Jest to zarazem centrum badawcze nad tym nadal słabo poznanym gatunkiem.

Ciekawostką w Parku są także unikatowe pokazy z udziałem psów sportowych, a dla dzieci przygotowano też gry i zabawy edukacyjne. Na pewno nie będziecie się tutaj nudzić, po wizycie zabierzecie ze sobą worek fajnych wspomnień i sporo wspaniałych zdjęć pamiątkowych.

Tatrzański Park Edukacyjny, autor TPE
Tatrzański Park Edukacyjny, autor TPE


Adres

Tatrzański Park Edukacyjny
ul. Józefa Piłsudskiego 38, Zakopane
tel. 797-378-887
http://tpe.edu.pl/

GPS: 49°16'51N, 19°57'35E

Tatrzański Park Edukacyjny w Zakopanem na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Zakopanego wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Zakopane noclegi

Zakopane to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Tatrzański Park Edukacyjny, autor TPE
Tatrzański Park Edukacyjny, autor TPE
Tatrzański Park Edukacyjny, autor TPE
Tatrzański Park Edukacyjny, autor TPE
Tatrzański Park Edukacyjny, autor TPE
Tatrzański Park Edukacyjny, autor TPE
Zakopane Tatry
Zoo, akwaria i zwierzyńce
Normalna
wstęp płatny dla dzieci dla rodziny
49°16'51N, 19°57'35E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą

Tatrzański Park Edukacyjny w Zakopanem na blogu

Infografika Nowe atrakcje 2020

Jeśli szukasz inspiracji, gdzie pojechać na weekendowe wycieczki weekendowe po Polsce w tym roku, ja Ci podpowiem. Właśnie stworzyłam pomocną infografikę Nowe atrakcje 2020. Pokazuje ona całkiem nowe parki rozrywki, które w tym roku otworzą swe podwoje dla turystów, atrakcje, w których w 2020 roku pojawi się jakaś znacząca nowinka oraz hitowe atrakcje z poprzedniego, 2019 roku. Pomogę Ci zaplanować wspaniałe rodzinne wojaże, nie tylko na weekend, ale na dłuższy wyjazd wakacyjny. Zobacz infografikę i podziel się nią z innymi 🙂

12 luty 2020 08:48
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021