Fotoksiążka Saal Digital

Fotoksiążka Saal Digital

Recenzje
2017-08-11


Fotoksiążki to obecnie jeden z podstawowych sposobów na przechowywanie i prezentowanie zdjęć, nie tylko dla fotografów, ale i dla turystów. Dobrze zrobiona fotoksiążka jest wspaniałą pamiątką z naszych wojaży, po którą chętnie sięgniemy tęskniąc za letnimi i nie tylko przygodami. To też atrakcyjny sposób na pokazanie naszych zdjęć znajomym. Dzięki uprzejmości firmy Saal Digital miałam okazję testować fotoksiążkę w twardej oprawie i stworzyłam naszą pierwszą fotoksiążkę pod tytułem "Polskie Szlaki Rodzinnie", z najładniejszymi zdjęciami z naszych wypraw z ostatnich kilku lat.Wybrałam format fotoksiążki 19 x 19 cm, aby zamieszczone fotografie nie były zbyt małe. Jest też dostępny format mniejszy oraz kilka większych rozmiarów. Wystarczająca jak dla mnie była opcja z liczbą stron 26, ponieważ okładkę również mogą stanowić wybrane przeze mnie zdjęcia. Z efektów jestem bardzo zadowolona, zarówno tych wizualnych, jak i z obsługi, jaką oferuje firma Saal Digital.Okładka fotoksiążki jest twarda (dostępna jest też opcja z miękką okładką), jeśli ktoś ma ochotę, to może wybrać okładkę z watowaniem. Proces tworzenia jest łatwy i sprawny, jest kilka szablonów do wyboru, ale można też fotoksiążkę stworzyć samemu od podstaw i mieć na wszystko wpływ. Właśnie ten sposób wybrałam, bo chciałam po swojemu poukładać i nazwać zdjęcia. Z jednych regionów chciałam pokazać więcej zdjęc, z innych mniej. Poza załączeniem zdjęć, można wybrać dowolne tło z wielu możliwości oraz dodać gotowe cliparty. Tło wybrałam, natomiast przy zdjęciach podróżniczych cliparty to byłoby już zbyt wiele, bo zależało mi na opisach zdjęć, które też w łatwy sposób można dodać w edytorze fotoksiążki.

To, na co warto zwrócić uwagę w przypadku fotoksiążki od firmy Saal Digital, to płaskie łączenie stron, dzięki czemu można zamieścić duże zdjęcie na 2 stronach i dobrze to wygląda. Bardzo satysfakcjonująca jest też gwarancja na trwałość kolorów, która trwa aż... 75 lat!

Wielki plus za szybką realizację i ekspresową przesyłkę, fotoksiążkę miałam w domu już po 2 dniach :) Prezentuje się bardzo ładnie, jakość zdjęć i kolorów świetna. Dziękuję serdecznie i gorąco polecam. Z pewnością w przyszłości zamawiać będę kolejne fotoksiążki i fotozeszyty od Saal Digital.-------------------

Saal Digital - wiodący europejski producent fotoproduktów, który tworzy z pasją. Ich profesjonalne podejście sprawia, że osiągają podstawowe swoje cele: wysokie standardy jakości, zadowolenie klientów i pracowników oraz stały rozwój innowacyjnych fotoproduktów. Saal Digital oferuje przede wszystkim fotoksiążki, fotozeszyty, odbitki, plakaty, fotokalendarze, fotokartki, fotoobrazy jak np. dibond, pleksi czy forex oraz fotoprezenty.
www.saal-digital.pl

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020