Fotoksiążka Saal Digital

Fotoksiążki to obecnie jeden z podstawowych sposobów na przechowywanie i prezentowanie zdjęć, nie tylko dla fotografów, ale i dla turystów. Dobrze zrobiona fotoksiążka jest wspaniałą pamiątką z naszych wojaży, po którą chętnie sięgniemy tęskniąc za letnimi i nie tylko przygodami. To też atrakcyjny sposób na pokazanie naszych zdjęć znajomym. Dzięki uprzejmości firmy Saal Digital miałam okazję testować fotoksiążkę w twardej oprawie i stworzyłam naszą pierwszą fotoksiążkę...


Fotoksiążki to obecnie jeden z podstawowych sposobów na przechowywanie i prezentowanie zdjęć, nie tylko dla fotografów, ale i dla turystów. Dobrze zrobiona fotoksiążka jest wspaniałą pamiątką z naszych wojaży, po którą chętnie sięgniemy tęskniąc za letnimi i nie tylko przygodami. To też atrakcyjny sposób na pokazanie naszych zdjęć znajomym. Dzięki uprzejmości firmy Saal Digital miałam okazję testować fotoksiążkę w twardej oprawie i stworzyłam naszą pierwszą fotoksiążkę pod tytułem "Polskie Szlaki Rodzinnie", z najładniejszymi zdjęciami z naszych wypraw z ostatnich kilku lat.

Wybrałam format fotoksiążki 19 x 19 cm, aby zamieszczone fotografie nie były zbyt małe. Jest też dostępny format mniejszy oraz kilka większych rozmiarów. Wystarczająca jak dla mnie była opcja z liczbą stron 26, ponieważ okładkę również mogą stanowić wybrane przeze mnie zdjęcia. Z efektów jestem bardzo zadowolona, zarówno tych wizualnych, jak i z obsługi, jaką oferuje firma Saal Digital.

Okładka fotoksiążki jest twarda (dostępna jest też opcja z miękką okładką), jeśli ktoś ma ochotę, to może wybrać okładkę z watowaniem. Proces tworzenia jest łatwy i sprawny, jest kilka szablonów do wyboru, ale można też fotoksiążkę stworzyć samemu od podstaw i mieć na wszystko wpływ. Właśnie ten sposób wybrałam, bo chciałam po swojemu poukładać i nazwać zdjęcia. Z jednych regionów chciałam pokazać więcej zdjęc, z innych mniej. Poza załączeniem zdjęć, można wybrać dowolne tło z wielu możliwości oraz dodać gotowe cliparty. Tło wybrałam, natomiast przy zdjęciach podróżniczych cliparty to byłoby już zbyt wiele, bo zależało mi na opisach zdjęć, które też w łatwy sposób można dodać w edytorze fotoksiążki.

To, na co warto zwrócić uwagę w przypadku fotoksiążki od firmy Saal Digital, to płaskie łączenie stron, dzięki czemu można zamieścić duże zdjęcie na 2 stronach i dobrze to wygląda. Bardzo satysfakcjonująca jest też gwarancja na trwałość kolorów, która trwa aż... 75 lat!

Wielki plus za szybką realizację i ekspresową przesyłkę, fotoksiążkę miałam w domu już po 2 dniach 🙂 Prezentuje się bardzo ładnie, jakość zdjęć i kolorów świetna. Dziękuję serdecznie i gorąco polecam. Z pewnością w przyszłości zamawiać będę kolejne fotoksiążki i fotozeszyty od Saal Digital.

-------------------

Saal Digital - wiodący europejski producent fotoproduktów, który tworzy z pasją. Ich profesjonalne podejście sprawia, że osiągają podstawowe swoje cele: wysokie standardy jakości, zadowolenie klientów i pracowników oraz stały rozwój innowacyjnych fotoproduktów. Saal Digital oferuje przede wszystkim fotoksiążki, fotozeszyty, odbitki, plakaty, fotokalendarze, fotokartki, fotoobrazy jak np. dibond, pleksi czy forex oraz fotoprezenty.
www.saal-digital.pl

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024