Pojemnik termiczny Craft Growler GSI Outdoors, Raven

Pojemnik termiczny Craft Growler GSI Outdoors, Raven

Recenzje
2017-09-26

Pojemnik na żywność Glacier Stainless Craft Growler firmy GSI Outdoors to wygodny termos, który świetnie posłuży zarówno podczas upałów, jak i przy siarczystych mrozach. To idealny pomocnik w wyprawach o każdej porze roku, dlatego chętnie zabieram go na wszelkie wycieczki. Do wyboru są różne pojemności, ja przetestowałam pojemnik mieszczący 1 l płynu, dzięki uprzejmości firmy Raven.Termos kojarzy nam się głównie z gorącą herbatką, ewentualnie kawą. Jest w tym dużo słuszności, ale pojemnik Glacier Stainless z racji swego kształtu bardzo dobrze nadaje się też na gorącą zupę, która nie tylko ogrzeje, ale i pożywi podczas zimowych wędrówek. Ale jak to jest z utrzymaniem ciepła w tym pojemniku? Ano postanowiłam to sprawdzić i wyszło na to, że wyśmienicie. Po 5 godzinach od zalania herbatki i zamknięcia termosu jest ona jeszcze na tyle gorąca, że trzeba pić małymi łyczkami. W sam na raz na rozgrzewkę w zimowej aurze. Po 7 godzinach nadal była gorąca, ale już nie parzyła. Powiedziałabym, że to bardzo satysfakcjonujący wynik, wręcz imponujący.Ale czy pomyśleliście, że tak samo dobrze ten pojemnik sprawdza się w upały ? Kiedy spoceni na szlaku marzycie o łyku zimnej wody albo dzieci w aucie marudzą o picie, a woda w butelce jest wręcz gorąca ? Tu też pomoże pojemnik Glacier Stainless. Woda w nim pozostaje zimna przez cały dzień!

Co jest fajne, termosy zwykle są wąskie i niezbyt pojemne, ten natomiast jest dość szeroki, dzięki czemu się nie przewraca, ale spokojnie mieści się w plecaku, jeśli zajdzie taka potrzeba. A wiadomo, że zajdzie ;)

Jest jeszcze jedna zaleta pojemnika od GSI Outdoors, nigdy nie zgubię korka, bo jest na stałe przymocowany do termosu. O ile w aucie`nie jest to tak ważne, to na pewno przydaje się w warunkach terenowych. Trzeba jedynie wieko przytrzymać podczas nalewania, bo się zamyka. Wygodny jest uchwyt termosu, akurat na dwa palce, nie uwiera i nie odstaje zbytnio.Termos Glacier Stainless we wnętrzu kryje wysokiej jakości stal nierdzewną 18/8, która jest bardzo twarda i odporna na mechaniczne uszkodzenia, nie przyjmuje zapachów, nie odbarwia się i jest łatwa w czyszczeniu. Pojemnik Glacier Stainless Craft Growler firmy GSI Outdoors jest nieoceniony w górach, na rowerze czy po prostu na wycieczce samochodowej. To już stały element naszej obwoźnej kuchni :)
Pojemnik na żywność Glacier Stainless Craft Growler

--------------------------------

GSI Outdoors to mała, rodzinna firma, założona w 1985 roku przez kanadyjskie rodzeństwo. Firma, korzystająca z wiedzy i doświadczenia traperów i miłośników aktywnej turystyki, stworzyła artykuły kempingowe i wyprawowe. Dziś GSI Outdoors stawia na nowatorskie pomysły i innowacyjne technologie, ale wciąż podstawowymi odbiorcami są eksploratorzy. Firma zdobyła zaufanie klientów nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie.
https://www.gsioutdoors.com

Raven to krakowska firma handlowa działająca od 2005 roku. To wyłączny dystrybutor uznanych, zachodnich marek outdoorowych, jak Teva, Marmot, AKU, Smartwool czy Hoka One One. Ponadto firma rozwija autorską markę Rockland oferującą sprzęt turystyczno – kempingowy. Jeśli tak jak ja jesteś pasjonatem turystyki i outdoorowych przygód, zarówno tych spokojnych, jak i ekstremalnych, Raven z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby.
http://outdoor.ravenco.eu

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020