Hotel Kresowiak Siemiatycze

Hotel Kresowiak Siemiatycze

Recenzje
2017-06-08

Hotel Kresowiak stanowi wyspę nowoczesności i komfortu w południowej części Podlasia, w sercu Siemiatycz. W szerokiej okolicy brak większych miast, króluje tu przyroda i niewielka, często drewniana zabudowa. Nie lada gratka dla turystów, na wypoczynek jednak często szukamy wygodnego lokum ze współczesnymi standardami i komfortem. I taki właśnie jest Hotel Kresowiak, który spełnił nasze wszystkie wymagania.Nie jest to bardzo duży obiekt, na gości czeka tu 21 pokoi, w których może nocować 50 osób. Poziom trzech gwiazdek zachowany. Wszystkie pokoje mają własną łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, czajnik, bezprzewodowy Internet oraz klimatyzację. I tutaj mały minusik, temperatura w pokojach ustawiana jest w jednym miejscu dla całego Hotelu, także nie mieliśmy na nią wpływu, a nawiew zimnego powietrza znajdował się ponad łóżkiem, co było trochę uciążliwe. Poza pokojami Standard dostępne są też pokoje Suit oraz Apartamenty, które są przestronniejsze i lepiej wyposażone. Hotel organizuje też często spotkania, konferencje i szkolenia biznesowe.Ujęły mnie śniadania w Kresowiaku. Podobnie, jak w innych hotelach podawane były w formie szwedzkiego bufetu i zawierały wszystkie oczekiwane produkty, a jednak ten Hotel mnie zaskoczył, bo dodatkowo zaserwowano nam gorące naleśniki z czekoladą. Wyborne!

Hotel Kresowiak
ul. Grodzieńska 7, Siemiatycze 
85/ 682-82-28
recepcja@kresowiaksiemiatycze.pl
http://kresowiaksiemiatycze.pl

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020