Hotel Kresowiak Siemiatycze

Hotel Kresowiak stanowi wyspę nowoczesności i komfortu w południowej części Podlasia, w sercu Siemiatycz. W szerokiej okolicy brak większych miast, króluje tu przyroda i niewielka, często drewniana zabudowa. Nie lada gratka dla turystów, na wypoczynek jednak często szukamy wygodnego lokum ze współczesnymi standardami i komfortem. I taki właśnie jest Hotel Kresowiak, który spełnił nasze wszystkie wymagania. Nie jest to bardzo duży obiekt, na gości czeka tu 21 pokoi, w których...

Hotel Kresowiak stanowi wyspę nowoczesności i komfortu w południowej części Podlasia, w sercu Siemiatycz. W szerokiej okolicy brak większych miast, króluje tu przyroda i niewielka, często drewniana zabudowa. Nie lada gratka dla turystów, na wypoczynek jednak często szukamy wygodnego lokum ze współczesnymi standardami i komfortem. I taki właśnie jest Hotel Kresowiak, który spełnił nasze wszystkie wymagania.

Nie jest to bardzo duży obiekt, na gości czeka tu 21 pokoi, w których może nocować 50 osób. Poziom trzech gwiazdek zachowany. Wszystkie pokoje mają własną łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, czajnik, bezprzewodowy Internet oraz klimatyzację. I tutaj mały minusik, temperatura w pokojach ustawiana jest w jednym miejscu dla całego Hotelu, także nie mieliśmy na nią wpływu, a nawiew zimnego powietrza znajdował się ponad łóżkiem, co było trochę uciążliwe. Poza pokojami Standard dostępne są też pokoje Suit oraz Apartamenty, które są przestronniejsze i lepiej wyposażone. Hotel organizuje też często spotkania, konferencje i szkolenia biznesowe.

Ujęły mnie śniadania w Kresowiaku. Podobnie, jak w innych hotelach podawane były w formie szwedzkiego bufetu i zawierały wszystkie oczekiwane produkty, a jednak ten Hotel mnie zaskoczył, bo dodatkowo zaserwowano nam gorące naleśniki z czekoladą. Wyborne!

Hotel Kresowiak
ul. Grodzieńska 7, Siemiatycze 
85/ 682-82-28
recepcja@kresowiaksiemiatycze.pl
http://kresowiaksiemiatycze.pl

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024