Kurtka Quechua Helium Rain, Decathlon

Kurtka Quechua Helium Rain, Decathlon

Recenzje
2016-06-08

Kurtka Helium Rain marki Quechua to świetna, lekka kurtka przeciwdeszczowa, która dodatkowo oddycha. Chętnie zabieram ją na każdą wyprawę, bo nie waży dużo, a daje 100-procentową ochronę przed deszczem, co w Polsce ma znaczenie :) Cena Kurtki nie jest najniższa, ale za tę jakość, myślę, odpowiednia. Decathlon słynie z tego, że ceny produktów są przystępne dla każdego turysty!

Kurtka Helium Rain to przede wszystkim ochrona przed deszczem i tu sprawdza się fantastycznie. Ma całkowicie szczelne szwy, wodoodporny suwak i materiał z membraną 10000 mm. To bardzo dużo! Dzięki temu na wycieczce nawet podczas deszczu czuję się komfortowo, a i w mieście, na codzień nie muszę nosić parasola. Nie cierpię parasoli!Cenne jest również to, że w tej kurtce się nie spocisz, no bo przecież każdy chce czuć nie siebie, a radość zwiedzania :) No więc kurtka ma oddychającą membranę, a dodatkowo suwaki pod pachami dla cyrkulacji powietrza. Pisałam też o jej lekkiej wadze, to duży plus, który plasuje ją ponad innymi, podobnymi kurtkami. Waży w moim rozmiarze (S), niecałe 200 g. Nie zajmuje dużo miejsca, nie ciąży w plecaku, a i na ciele jest wygodna i nie utrudnia wędrówki. No i jeszcze jedno uniaktowe rozwiązanie, kurtka chowa się do własnej kieszeni, usytuowanej na klatce piersiowej.Jeszcze kilka słów o kapturze, bo ten w przypadku kurtki przeciwdeszczowej jest bardzo ważny. Kurtka Helium Rain ma to fajnie rozwiązane, bo jest dopasowany daszek, który chroni twarz. Jak dla mnie, mógłby być ciut dłuższy. Mam też wolne ręce nawet przy silnym wietrze, bo gumkami ze stoperami reguluje się wysokość kaptura. Gumki ze stoperami są też na dole kurtki, przez co ładnie przylega do ciała i deszcz nie zacina.

Dodam, że przy zakupie kurtki w Decatlonie przez Internet, dostawę masz gratis.

Link do produktu:
https://www.decathlon.pl/kurtka-helium-rain-damska-id_8382342.htmlAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020