Hotel Orlik Krynica Zdrój

Hotel Orlik to kameralny obiekt w cudnej Krynicy, kolejny przyjazny rodzinie hotel, który mieliśmy przyjemność odwiedzić. Poczujesz się tu jak w domu, ale w komfortowych warunkach, z wieloma nowoczesnymi udogodnieniami. Sama bryła hotelu zachwyca, a we wnętrzach wysoki poziom się utrzymuje. Wszak obiekt ma 3 gwiazdki! Bardzo dogodne jest położenie Hotelu, w zacisznej części Krynicy, jednak z szybkim dojściem do słynnego deptaku, dzięki czemu najwygodniej jest zostawić samochód...

Hotel Orlik to kameralny obiekt w cudnej Krynicy, kolejny przyjazny rodzinie hotel, który mieliśmy przyjemność odwiedzić. Poczujesz się tu jak w domu, ale w komfortowych warunkach, z wieloma nowoczesnymi udogodnieniami. Sama bryła hotelu zachwyca, a we wnętrzach wysoki poziom się utrzymuje. Wszak obiekt ma 3 gwiazdki!

Bardzo dogodne jest położenie Hotelu, w zacisznej części Krynicy, jednak z szybkim dojściem do słynnego deptaku, dzięki czemu najwygodniej jest zostawić samochód na bezpłatnym parkingu hotelowym i po Krynicy poruszać się pieszo.

Wszystkie pokoje posiadają osobną, elegancką łazienkę, a większość dodatkowo oferuje balkon, co pozwala cieszyć się urokami okolicy. Pokoje są komfortowo wyposażone, jest telewizor z kanałami TV kablowej, lodówka, czajnik, szklanki oraz kawa i herbata.
Każdy ma możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu.

Wewnątrz Hotelu można też skorzystać z sali sportu i rekreacji, sauny oraz jacuzzi. Na dzieci czeka fajna sala zabaw, a na ogrodzie dodatkowo bogato wyposażony plac zabaw.

Hotel Orlik ujmuje domowym jedzeniem, śniadania są przygotowane w formie bufetu szwedzkiego, zaś obiady przypominają stare dobre wczasy z Rodzicami - zdrowa zupa, danie główne z kompotem i smaczne ciasto na deser. Nie chce się opuszczać tego miejsca, gdzie dodatkowo w okolicy czeka tyle atrakcji turystycznych.

Hotel ORLIK
ul. Kościuszki 7, Krynica Zdrój
18/ 533-03-75
orlik@krynica.pl
www.hotelorlik.pl

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024