Hotel Orlik Krynica Zdrój

Hotel Orlik Krynica Zdrój

Recenzje
2017-06-08

Hotel Orlik to kameralny obiekt w cudnej Krynicy, kolejny przyjazny rodzinie hotel, który mieliśmy przyjemność odwiedzić. Poczujesz się tu jak w domu, ale w komfortowych warunkach, z wieloma nowoczesnymi udogodnieniami. Sama bryła hotelu zachwyca, a we wnętrzach wysoki poziom się utrzymuje. Wszak obiekt ma 3 gwiazdki!Bardzo dogodne jest położenie Hotelu, w zacisznej części Krynicy, jednak z szybkim dojściem do słynnego deptaku, dzięki czemu najwygodniej jest zostawić samochód na bezpłatnym parkingu hotelowym i po Krynicy poruszać się pieszo.Wszystkie pokoje posiadają osobną, elegancką łazienkę, a większość dodatkowo oferuje balkon, co pozwala cieszyć się urokami okolicy. Pokoje są komfortowo wyposażone, jest telewizor z kanałami TV kablowej, lodówka, czajnik, szklanki oraz kawa i herbata.
Każdy ma możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu.

Wewnątrz Hotelu można też skorzystać z sali sportu i rekreacji, sauny oraz jacuzzi. Na dzieci czeka fajna sala zabaw, a na ogrodzie dodatkowo bogato wyposażony plac zabaw.

Hotel Orlik ujmuje domowym jedzeniem, śniadania są przygotowane w formie bufetu szwedzkiego, zaś obiady przypominają stare dobre wczasy z Rodzicami - zdrowa zupa, danie główne z kompotem i smaczne ciasto na deser. Nie chce się opuszczać tego miejsca, gdzie dodatkowo w okolicy czeka tyle atrakcji turystycznych.Hotel ORLIK
ul. Kościuszki 7, Krynica Zdrój
18/ 533-03-75
orlik@krynica.pl
www.hotelorlik.pl

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.