Hotel Concordia Zachełmie

Hotel Concordia Zachełmie

Recenzje
2017-06-07

Jak przeczytamy na stronie Hotelu Concordia, jest to obiekt położony w sercu Karkonoszy, na szczycie góry, centralnie pomiędzy Karpaczem a Szklarską Porębą. To prawda, brakuje jeszcze informacji, że to usytuowanie jest cudowne, wokół roztaczają się malownicze góry, tak więc w pięknym ogrodzie hotelowym można cieszyć oczy, sycić ducha, a to wszystko w upajającej ciszy. Mieliśmy okazję skorzystać z rodzinnego pobytu w tym magicznym zakątku.Celowo piszę rodzinny pobyt, bo Hotel Concordia nosi znak Hotel Przyjazny Rodzinie i rzeczywiście taki jest. Na dzieciaki czeka tu sala zabaw pełna zabawek, wspaniały ogród z placem zabaw, mini golfem, a latem dodatkowo z basenem. Są też do wypożyczenia elektryczne rowery, dzięki którym górskie podjazdy nie są straszne nawet dzieciom. Interesującą ofertą są także zajęcia prowadzone przez animatorów, by rodzice mogli w tym czasie skorzystać ze SPA, zagrać w bilarda lub poczytać książkę z hotelowej biblioteki.Trzeba przyznać, że taki hotel nastawiony na rodziny z dziećmi przyciąga właśnie takich klientów, więc nasze dzieci miały towarzyszy zabaw w swoim wieku, przez co były zachwycone wakacjami w tym miejscu.

Hotel Concordia nie odstaje też, jeśli chodzi o atrakcyjny wygląd. Budynek jest bardzo ładny, estetyczny, dobrze zadbany. Pokoje są przestronne, komfortowe, urządzone z gustem, z telewizorem LCD, lodówką, czajnikiem i własną łazienką.

Również posiłki w Concordii są na wysokim poziomie, choć właścicielom nie chodzi o wykwintność, a smaczne, domowe jedzenie. I słusznie, rodzina czuje się tu jak w domu dzięki pożywnym śniadaniom i zdrowym obiadom. Śniadania są podawane w formie szwedzkiego bufetu. Na dzieci zawsze czekają płatki i nutella :)Z radością polecam Hotel Concordia każdej rodzinie, która wybiera się w Karkonosze. Z pewnością będzie to przyjemny pobyt i niezapomiane wakacje.

Hotel Concordia
Zachełmie 68 A,B Podgórzyn
726-000-026
recepcja@hotelconcordia.pl
http://hotelconcordia.pl

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020