Hotel Concordia Zachełmie

Hotel Concordia Zachełmie

Recenzje
2017-06-07

Jak przeczytamy na stronie Hotelu Concordia, jest to obiekt położony w sercu Karkonoszy, na szczycie góry, centralnie pomiędzy Karpaczem a Szklarską Porębą. To prawda, brakuje jeszcze informacji, że to usytuowanie jest cudowne, wokół roztaczają się malownicze góry, tak więc w pięknym ogrodzie hotelowym można cieszyć oczy, sycić ducha, a to wszystko w upajającej ciszy. Mieliśmy okazję skorzystać z rodzinnego pobytu w tym magicznym zakątku.Celowo piszę rodzinny pobyt, bo Hotel Concordia nosi znak Hotel Przyjazny Rodzinie i rzeczywiście taki jest. Na dzieciaki czeka tu sala zabaw pełna zabawek, wspaniały ogród z placem zabaw, mini golfem, a latem dodatkowo z basenem. Są też do wypożyczenia elektryczne rowery, dzięki którym górskie podjazdy nie są straszne nawet dzieciom. Interesującą ofertą są także zajęcia prowadzone przez animatorów, by rodzice mogli w tym czasie skorzystać ze SPA, zagrać w bilarda lub poczytać książkę z hotelowej biblioteki.Trzeba przyznać, że taki hotel nastawiony na rodziny z dziećmi przyciąga właśnie takich klientów, więc nasze dzieci miały towarzyszy zabaw w swoim wieku, przez co były zachwycone wakacjami w tym miejscu.

Hotel Concordia nie odstaje też, jeśli chodzi o atrakcyjny wygląd. Budynek jest bardzo ładny, estetyczny, dobrze zadbany. Pokoje są przestronne, komfortowe, urządzone z gustem, z telewizorem LCD, lodówką, czajnikiem i własną łazienką.

Również posiłki w Concordii są na wysokim poziomie, choć właścicielom nie chodzi o wykwintność, a smaczne, domowe jedzenie. I słusznie, rodzina czuje się tu jak w domu dzięki pożywnym śniadaniom i zdrowym obiadom. Śniadania są podawane w formie szwedzkiego bufetu. Na dzieci zawsze czekają płatki i nutella :)Z radością polecam Hotel Concordia każdej rodzinie, która wybiera się w Karkonosze. Z pewnością będzie to przyjemny pobyt i niezapomiane wakacje.

Hotel Concordia
Zachełmie 68 A,B Podgórzyn
726-000-026
recepcja@hotelconcordia.pl
http://hotelconcordia.pl

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111427 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.