Hotel Dwór Elizy Długopole Zdrój

W trakcie naszej trzeciej wizyty w niezwykle malowniczej Kotlinie Kłodzkiej korzystaliśmy z usług Spa Medical Dwór Elizy - pięknego hotelu położonego w Parku Zdrojowym, w miejscowości Długopole Zdrój. To okazały, bardzo elegancki obiekt, w którym można poczuć się komfortowo, wyciszyć i odpocząć od zgiełku miast. Nie tylko sam Hotel jest zaciszny, ale i jego położenie sprawia, że ukoisz tu nerwy, a wychodząc za próg Dworu, wchodzisz wprost do pięknego Parku Zdrojowego. Dwór...

W trakcie naszej trzeciej wizyty w niezwykle malowniczej Kotlinie Kłodzkiej korzystaliśmy z usług Spa Medical Dwór Elizy - pięknego  hotelu położonego w Parku Zdrojowym, w miejscowości Długopole Zdrój.

To okazały, bardzo elegancki obiekt, w którym można poczuć się komfortowo, wyciszyć i odpocząć od zgiełku miast. Nie tylko sam Hotel jest zaciszny, ale i jego położenie sprawia, że ukoisz tu nerwy, a wychodząc za próg Dworu, wchodzisz wprost do pięknego Parku Zdrojowego.

Dwór Elizy oferuje turystom oraz kuracjuszom 51 pokoi oraz eleganckie apartamenty. Nasz pokój był wyposażony w osobną łazienkę z kabiną prysznicową, lodówkę, płaski odbiornik TV, szafę z wieszakami, biurko, wodę mineralną oraz łoże małżeńskie. Jedynym mankamentem w pokoju okazała się jedna kołdra, zwykle w hotelach dostępne są dwie. W hotelu działa winda, więc czwarte piętro, z którego roztaczał się ładny widok, nie było żadnym problemem. Pokoje, jak i cały Hotel, są bardzo czyste, sprzątane codziennie.

W Dworze Elizy działa Centrum Profesjonalnej Odnowy Biologicznej i Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych, a dokładniej Centrum SPA, Centrum Kosmetyczne i Centrum Rehabilitacyjne. Jest też basen z punktami hydromasażu, sauny, taras i restauracja, w której serwuje się wykwintne dania kuchni europejskiej oraz kawiarnia, w której można zasmakować łakoci wytwarzanych na miejscu. 

Śniadania oferowane w cenie pokoju to bardzo mocna strona Dworu Elizy. Podawane w formie szwedzkiego bufetu zadowoli chyba każdego. Nas bardzo usatysfakcjonowało, poza ciepłą jajecznicą i kiełbaskami, była zimna płyta i pyszne sałatki oraz płatki i jogurty. Do tego soki, mleko oraz woda. W trakcie śniadania czekały też: herbata, kawa, ciasta oraz owoce.

W dodatkowej ofercie serwowane są obiadokolacje, którym też nic nie można zarzucić, może poza brakiem wody. Obiadokolacje zawierają zupę, danie główne oraz deser. Przy większej liczbie Gości serwowane są również jako bufet szwedzki.

Do Dworu Elizy w Długopolu Zdroju nie można zabrać ze sobą swego czworonogiego przyjaciela, ale jest to dla mnie zrozumiałe z uwagi na elegancję tego miejsca. Za to nosi odznakę Hotelu Przyjaznego Rodzinie. W Dworze jest pokój zabaw dla dzieci, biblioteczka z książkami, są programy animacyjne. Na basenie czekają dmuchane kółka i rękawki oraz pianki, dostępny jest nadzór ratownika oraz kolorowe podświetlenie basenu. W restauracji czeka specjalne krzesełko dla dziecka, podgrzewacz do butelek, śliniaczki oraz dziecięce Menu. W pokojach dostępne są wanienki do kąpieli maluchów, łóżeczka dziecięce, czajniki, podgrzewacze i inne. 

Gorąco polecam Dwór Elizy wszystkim naszym Krajtroterom. Z pewnością każdy poczuje się tutaj wybornie i nacieszy się magią pięknej Kotliny Kłodzkiej.

Spa Medical Dwór Elizy
ul. Zdrojowa 22, Długopole Zdrój
tel. 74/ 812-08-40
recepcja@dwor-elizy.com
http://dwor-elizy.pl

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024