Qubus Hotel Kraków

Qubus Hotel Kraków

Recenzje
2017-05-15

Podczas ostatniego naszego pobytu w Krakowie skorzystalismy z usług Qubus Hotel Kraków - czterogwiazdkowego, nowoczesnego hotelu położonego nad Wisłą, tuż obok zabytkowej dzielnicy Kazimierz.Nie jest tajemnicą, że hotel ten cieszy się od lat ogromnym uznaniem i jest chętnie wybierany nie tylko przez turystów, ale i biznesmenów. Również i my jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym obiekcie. Otrzymaliśmy pokój z dużym oknem oferującym fantastyczny widok na Wisłę, za którą rozciągał się majestatyczny Wawel, a dalej cała Starówka Krakowa. Fantastyczna sprawa, szczególnie po zmroku!Hotel oferuje komfortowe warunki w pokoju, bezpłatny dostęp do Internetu, a także nowoczesne centrum fitness z sauną, jacuzzi oraz przeszklonym basenem z widokiem na Stare Miasto. Chętnie korzystaliśmy z tej atrakcji. Dostępnych jest tutaj aż 195 klimatyzowanych pokoi, każdy z łazienką z wanną lub kabiną prysznicową, z TV oraz zestawem do przygotowania kawy czy herbaty. Dodatkowym atutem jest możliwość zabrania ze sobą do Hotelu swojego zwierzaka (za dodatkową opłatą). Jedyny minusik to mały parking bezpłatny.

W Qubus Hotel Kraków czeka na Gości również elegancka Restauracja na 120 miejsc, w której serwowane są m.in. śniadania wliczone w koszt pokoju. To wyśmienite przeżycie, z mnóstwem produktów, z których na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Nawet mocno wybredni będą zachwyceni. Muszę przyznać, że śniadania w tym hotelu na długo pozostaną w mej pamięci.

Wyjątkową i bardzo trafioną atrakcją Qubus Hotel Kraków są rejsy Q-łódką. To świetny i bardzo przyjemny sposób, żeby dostać się z Hotelu na Starówkę. Codziennie od kwietnia do października łódka spod Hotelu wypływa w rejs. Mieliśmy przyjemność trafić na bardzo miłego Pana Kapitana, a że na łódce byliśmy sami, mogliśmy zrobić sobie rodzinne zdjęcia. Szkoda, że pogoda nie dopisała lepiej, bo Kapitan zabrał nas w miejsce, z którego Wawel prezentował się wspaniale. Po drodze widzieliśmy plażę miejską, Kościół na Skałce i inne ciekawe miejsca.Z czystym sumieniem i radością mogę polecić Qubus Hotel Kraków wszystkim naszym Krajtroterom. Z pewnością każdy poczuje się tutaj dobrze i naładuje akumulatory na wiele dni, a po obfitych śniadaniach będzie miał siły na całodzienne zwiedzanie cudnego Krakowa!

Qubus Hotel Kraków
Nadwiślańska 6, Kraków
tel. 71/ 782-87-65
krakow@qubushotel.com
www.qubushotel.com

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020