Qubus Hotel Kraków

Podczas ostatniego naszego pobytu w Krakowie skorzystalismy z usług Qubus Hotel Kraków - czterogwiazdkowego, nowoczesnego hotelu położonego nad Wisłą, tuż obok zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Nie jest tajemnicą, że hotel ten cieszy się od lat ogromnym uznaniem i jest chętnie wybierany nie tylko przez turystów, ale i biznesmenów. Również i my jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym obiekcie. Otrzymaliśmy pokój z dużym oknem oferującym fantastyczny widok na Wisłę, za którą...

Podczas ostatniego naszego pobytu w Krakowie skorzystalismy z usług Qubus Hotel Kraków - czterogwiazdkowego, nowoczesnego hotelu położonego nad Wisłą, tuż obok zabytkowej dzielnicy Kazimierz.

Nie jest tajemnicą, że hotel ten cieszy się od lat ogromnym uznaniem i jest chętnie wybierany nie tylko przez turystów, ale i biznesmenów. Również i my jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym obiekcie. Otrzymaliśmy pokój z dużym oknem oferującym fantastyczny widok na Wisłę, za którą rozciągał się majestatyczny Wawel, a dalej cała Starówka Krakowa. Fantastyczna sprawa, szczególnie po zmroku!

Hotel oferuje komfortowe warunki w pokoju, bezpłatny dostęp do Internetu, a także nowoczesne centrum fitness z sauną, jacuzzi oraz przeszklonym basenem z widokiem na Stare Miasto. Chętnie korzystaliśmy z tej atrakcji. Dostępnych jest tutaj aż 195 klimatyzowanych pokoi, każdy z łazienką z wanną lub kabiną prysznicową, z TV oraz zestawem do przygotowania kawy czy herbaty. Dodatkowym atutem jest możliwość zabrania ze sobą do Hotelu swojego zwierzaka (za dodatkową opłatą). Jedyny minusik to mały parking bezpłatny.

W Qubus Hotel Kraków czeka na Gości również elegancka Restauracja na 120 miejsc, w której serwowane są m.in. śniadania wliczone w koszt pokoju. To wyśmienite przeżycie, z mnóstwem produktów, z których na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Nawet mocno wybredni będą zachwyceni. Muszę przyznać, że śniadania w tym hotelu na długo pozostaną w mej pamięci.

Wyjątkową i bardzo trafioną atrakcją Qubus Hotel Kraków są rejsy Q-łódką. To świetny i bardzo przyjemny sposób, żeby dostać się z Hotelu na Starówkę. Codziennie od kwietnia do października łódka spod Hotelu wypływa w rejs. Mieliśmy przyjemność trafić na bardzo miłego Pana Kapitana, a że na łódce byliśmy sami, mogliśmy zrobić sobie rodzinne zdjęcia. Szkoda, że pogoda nie dopisała lepiej, bo Kapitan zabrał nas w miejsce, z którego Wawel prezentował się wspaniale. Po drodze widzieliśmy plażę miejską, Kościół na Skałce i inne ciekawe miejsca.

Z czystym sumieniem i radością mogę polecić Qubus Hotel Kraków wszystkim naszym Krajtroterom. Z pewnością każdy poczuje się tutaj dobrze i naładuje akumulatory na wiele dni, a po obfitych śniadaniach będzie miał siły na całodzienne zwiedzanie cudnego Krakowa!

Qubus Hotel Kraków
Nadwiślańska 6, Kraków
tel. 71/ 782-87-65
krakow@qubushotel.com
www.qubushotel.com

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024