Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
54°48'59" N, 17°57'38" E
Pomorskie
2017-01-02
2020-02-02 02:01

Opis Białogóry

Białogóra to piękna, letniskowa miejscowość nadbałtycka, położona w województwie pomorskim, na wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Łebą a Jastrzębią Górą, nieopodal Dąbek.Atrakcje w Białogórze

Białogóra słynie z czystego morza, szerokich, piaszczystych plaż, sosnowych lasów oraz malowniczych wydm. To wymarzone miejsce na spacery, jazdę rowerową lub konną, no i oczywiście na zajęcia typowe dla nadmorskich kurortów - leżakowanie, kąpiele i smakowanie pysznych rybek. Z tą różnicą, że tu jest spokojniej i tłumy nie przewalają się przez promenadę.

Charakterystycznym puktem w panoramie Białowieży jest kościół z intensywnie czerwonym dachem. Będąc w tej miejscowości możemy też odwiedzić rezerwat Białogóra chroniący fragmenty nadmorskiego lasu bagiennego oraz boru bażynowego z rzadkimi gatunkami roślinności bagiennej.

Białogóra noclegi

Białogóra to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w Białogórze. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138494 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020