Białogóra o zachodzie słońca

Białogóra

(4.4 głosów: 45)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Białogóra to piękna, letniskowa miejscowość nadbałtycka, położona w województwie pomorskim, na wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Łebą a Jastrzębią Górą, nieopodal Dąbek.

Atrakcje w Białogórze

Białogóra słynie z czystego morza, szerokich, piaszczystych plaż, sosnowych lasów oraz malowniczych wydm. To wymarzone miejsce na spacery, jazdę rowerową lub konną, no i oczywiście na zajęcia typowe dla nadmorskich kurortów - leżakowanie, kąpiele i smakowanie pysznych rybek. Z tą różnicą, że tu jest spokojniej i tłumy nie przewalają się przez promenadę.Charakterystycznym puktem w panoramie Białowieży jest kościół z intensywnie czerwonym dachem. Będąc w tej miejscowości możemy też odwiedzić rezerwat Białogóra chroniący fragmenty nadmorskiego lasu bagiennego oraz boru bażynowego z rzadkimi gatunkami roślinności bagiennej.

Noclegi w Białogórze

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Białogóra - mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Częste pytania i odpowiedzi dotyczące Białogóry

Turyści najczęściej odwiedzają: Nadmorski Park Krajobrazowy, a potem i .

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Co warto zobaczyć w Białogórze?

Poniżej jest lista najpopularniejszych atrakcji, wg oceny naszych użytkowników!

Wasze opinie

bossu_ab
Trafiona miejscowość wypoczynkowa nap polskim morzem. Spokój, cisza, porządek. Oaza spokoju.
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023