Film Pałac Pławniowice 🏰 oblany pięknym jeziorem ⛵

W Pławniowicach niedaleko Gliwic czeka piękny pałac Ballestremów. Jego czerwona elewacja i zdobny dach urzekają swoich gości. Pałac w Pławniowicach można zwiedzać, choć zaledwie kilka godzin w tygodniu. Wstęp do niewielkiego, ach uroczego parku jak i do pałacu są płatne.

Polecamy również wybrać się nad jezioro Pławniowice, bo tutejsza piaszczysta plaża jest bardzo ładna. A przechadzając się wokół jeziora, znajdziesz niejedno niezwykle zaciszne miejsce.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację