Majaland Kownaty
Kownaty 17, Torzym
tel. 68/ 444-33-06
https://www.majalandkownaty.pl

52°21'1" N, 15°4'58" E
Godziny otwarcia
Zamknięte

Holiday Park Kownaty

Majaland Kownaty to niezwykle urokliwy i bajkowy park rozrywki, w którym dobrze zabawi się cała rodzina, a na pewno każdy maluch. Tutaj nawet w dorosłych na nowo budzi się dziecko :) To pierwszy taki tematyczny park w Polsce, który powstał w województwie lubuskim, niedaleko popularnego Łagowa, między Kownatami a Torzymiem, blisko węzła autostradowego A2 i blisko granicy z Niemcami. W przyszłości stanie się częścią ogromnego Holiday Park Kownaty.Całoroczny Majaland

Majaland jest całoroczny i to jego wielki atut, choć powstała też strefa pod chmurką, to sporo atrakcji znajduje się w hali, pod dachem, dzięki czemu pogoda nie może popsuć świetnej zabawy! A wszystko to w cudownej scenerii, bajecznie kolorowej i pięknej. Odnajdziesz tu bajecznie piękne i pomysłowe karuzele, wielki ślizg, rollercoastery, samochodziki, place zabaw i inne atrakcje.

Majaland Kownaty

Maja, Heidi i Wiki

Głównymi bohaterami Parku w Kownatach są trzy postaci - znana i lubiana polska Pszczółka Maja, niemiecka Heidi z jej farmą zwierzątek oraz skandynawski chłopiec Wiki zapraszający do tajemniczej Osady Wikingów. Trzeba przyznać, że ten pomysł jest bardzo udany, park dzięki temu jest innowacyjny, a zarazem bardzo ciekawy i otwierający nas na inne kultury.

Raj dla dzieci

Wizualnie Park jest cudowny, naprawdę bajkowy, kiedy widzi się z zewnątrz tę halę, nikt nie pomyśli, co może czekać w środku, a kiedy przekracza się próg hali, stajesz oniemiały i zachwycony :) Również zabawa, jaką oferuje Majaland jest fantastyczna, nawet dla najmłodszych dzieci. Nasze trzy córy nie chciały opuścić tego miejsca, a każda jest w zupełnie innymi wieku i niełatwo dogodzić wszystkim naraz :)

Majaland Kownaty
Majaland Kownaty
Majaland Kownaty

Bilety do Majalandu

Jedynie europejskie ceny w Majalandzie nieco zaburzają sielankę, głównie w strefie pamiątek i gastronomii. Za to bardzo opłacalny jest całoroczny bilet, z którego wiele osób tu korzysta.Cena biletu wstępu do Majalandu zależy od wzrostu. Dzieci poniżej 85 cm bawią się w bajkowym Majalandzie bezpłatnie, bilet ulgowy przysługuje dzieciom o wzroście między 85 cm a 100 cm oraz seniorom powyżej 70 roku życia. Wszyscy inni muszą kupić bilet normalny (zniżki mają tylko niepełnosprawni i kobiety w ciąży).

Majaland Kownaty
Zalety
  • Cudna sceneria
  • Ciekawe atrakcje
  • Duży, darmowy parking
  • Całoroczne karnety
Wady
  • Europejskie ceny wstępu, gastronomii i pamiątek
Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty Majaland Kownaty
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2020-05-07 na
Cudne miejsce, które zachwyca dzieci, ale też sprawia, że dorośli bawią się jak maluchy :)
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020