Majaland Kownaty, Anna Piernikarczyk
Majaland Kownaty to niezwykle urokliwy i bajkowy park rozrywki, w którym dobrze zabawi się cała rodzina. Tutaj w każdym na nowo odrodzi się dziecko :) To pierwszy taki tematyczny park w Polsce, który powstał w województwie lubuskim, niedaleko popularnego Łagowa, blisko granicy z Niemcami. W przyszłości stanie się częścią ogromnego Holiday Park Kownaty.
Majaland jest całoroczny i to jego wielki atut, sporo atrakcji znajduje się w hali, pod dachem, dzięki czemu pogoda nie może popsuć świetnej zabawy! A wszystko to w cudownej scenerii, bajecznie kolorowej i pięknej. Odnajdziesz tu karuzele, wielki ślizg, rollercoastery, samochodziki, place zabaw i inne atrakcje. Głównymi bohaterami Parku są trzy postaci - polska Pszczółka Maja, niemiecka Heidi z jej farmą zwierzątek oraz skandynawski chłopiec Wiki zapraszający do Osady Wikingów.
Wizualnie Park jest cudowny, również zabawa, jaką oferuje jest fantastyczna, nawet dla najmłodszych dzieci, jedynie europejskie ceny nieco zaburzają sielankę, głównie w strefie pamiątek i gastronomii. Za to bardzo opłacalny jest całoroczny bilet, z którego wiele osób korzysta.
Majaland Kownaty
Kownaty 17, Torzym
tel. 68/ 444-33-06
info@majalandkownaty.pl
https://www.majalandkownaty.pl

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

52°21'1" N, 15°4'58" E
Lubuskie
2019-07-23
2020-02-03 02:02

Majaland Kownaty na blogu

Zdjęcie Infografika Nowe atrakcje 2020
Infografika Nowe atrakcje 2020

Jeśli szukasz inspiracji, gdzie pojechać na weekendowe wycieczki weekendowe po Polsce w tym roku, ja Ci podpowiem. Właśnie stworzyłam pomocną infografikę Nowe atrakcje 2020. Pokazuje ona całkiem nowe parki rozrywki, które w tym roku otworzą swe podwoje dla turystów, atrakcje, w których w 2020 roku pojawi się jakaś znacząca nowinka oraz hitowe atrakcje z poprzedniego, 2019 roku. Pomogę Ci zaplanować wspaniałe rodzinne wojaże, nie tylko na weekend, ale na dłuższy wyjazd wakacyjny. Zobacz infografikę i podziel się nią z innymi :)

Atrakcje · 2020-02-12 08:48:44

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą