Festiwal Sztuki Iluzji to coroczna impreza organizowana w niezwykłym parku rozrywki - Farmie Iluzji w Mościskach. We wrześniu 2014 roku odbyła się już trzecia edycja tego święta.Tematem przewodnim Farmy Iluzji są różnego rodzaju iluzje optyczne i fizyczne, których każdy może doświadczyć dzięki zgromadzonym tu eksponatom i instalacjom. Dlatego to miejsce od początku przyciąga prawdziwych Iluzjonistów. Najlepiej widać to właśnie podczas Festiwalu Iluzji, kiedy zjeżdżają tu najlepsi polscy magicy, których trudno zobaczyć gdzie indziej występy na żywo.

Festiwal Sztuki Iluzji
Festiwal Sztuki Iluzji

Farma Iluzji i jej Festiwal to najlepsze miejsce i czas dla miłośników magii, dziwnych zjawisk i niewytłumaczalnych na pierwszy rzut oka pokazów. Przyjdź i przekonaj się sam! W 2014 roku Gwiazdą Festiwalu był Maciej Pol.

Festiwal odbywa się w ramach biletu do Parku, a prócz pokazów iluzjonistycznych odbywają się w tym czasie na Farmie koncerty gwiazd. 

Festiwal Iluzji
Festiwal Iluzji na Farmie Iluzji


Festiwal Iluzji - Farma Iluzji
Mościska 9, Trojanów
tel. 22/ 812-57-18, 503-989-393
info@farmailuzji.pl
www.festiwaliluzji.pl
Godziny otwarcia: wt-nd 11.00-18.00, pn nieczynne
Bilety: normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, rodzinny (2+2) 80 zł, dzieci do lat 5 gratis

Mościska noclegi

Mościska to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1149020 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021