Festiwal Iluzji

Festiwal Iluzji

(4.4 głosów: 14)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Festiwal Sztuki Iluzji to coroczna impreza organizowana w niezwykłym parku rozrywki - Farmie Iluzji w Mościskach. We wrześniu 2014 roku odbyła się już trzecia edycja tego święta.

Tematem przewodnim Farmy Iluzji są różnego rodzaju iluzje optyczne i fizyczne, których każdy może doświadczyć dzięki zgromadzonym tu eksponatom i instalacjom. Dlatego to miejsce od początku przyciąga prawdziwych Iluzjonistów. Najlepiej widać to właśnie podczas Festiwalu Iluzji, kiedy zjeżdżają tu najlepsi polscy magicy, których trudno zobaczyć gdzie indziej występy na żywo.

Festiwal Sztuki Iluzji
Festiwal Sztuki Iluzji


Farma Iluzji i jej Festiwal to najlepsze miejsce i czas dla miłośników magii, dziwnych zjawisk i niewytłumaczalnych na pierwszy rzut oka pokazów. Przyjdź i przekonaj się sam! W 2014 roku Gwiazdą Festiwalu był Maciej Pol.

Festiwal odbywa się w ramach biletu do Parku, a prócz pokazów iluzjonistycznych odbywają się w tym czasie na Farmie koncerty gwiazd. 

Festiwal Iluzji
Festiwal Iluzji


Festiwal Iluzji - Farma Iluzji
Mościska 9, Trojanów
tel. 22/ 812-57-18, 503-989-393
info@farmailuzji.pl
www.festiwaliluzji.pl
Godziny otwarcia: wt-nd 11.00-18.00, pn nieczynne
Bilety: normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, rodzinny (2+2) 80 zł, dzieci do lat 5 gratis

Mościska noclegi

Mościska to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Festiwal Iluzji na Farmie Iluzji
Mościska
Normalna
dla dzieci imprezy imprezy plenerowe
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022