Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!
Festiwal Iluzji

Festiwal Iluzji

(4.4 głosów: 14)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Festiwal Sztuki Iluzji to coroczna impreza organizowana w niezwykłym parku rozrywki - Farmie Iluzji w Mościskach. We wrześniu 2014 roku odbyła się już trzecia edycja tego święta.Tematem przewodnim Farmy Iluzji są różnego rodzaju iluzje optyczne i fizyczne, których każdy może doświadczyć dzięki zgromadzonym tu eksponatom i instalacjom. Dlatego to miejsce od początku przyciąga prawdziwych Iluzjonistów. Najlepiej widać to właśnie podczas Festiwalu Iluzji, kiedy zjeżdżają tu najlepsi polscy magicy, których trudno zobaczyć gdzie indziej występy na żywo.

Festiwal Sztuki Iluzji
Festiwal Sztuki Iluzji

Farma Iluzji i jej Festiwal to najlepsze miejsce i czas dla miłośników magii, dziwnych zjawisk i niewytłumaczalnych na pierwszy rzut oka pokazów. Przyjdź i przekonaj się sam! W 2014 roku Gwiazdą Festiwalu był Maciej Pol.Festiwal odbywa się w ramach biletu do Parku, a prócz pokazów iluzjonistycznych odbywają się w tym czasie na Farmie koncerty gwiazd. 

Festiwal Iluzji
Festiwal Iluzji

Festiwal Iluzji - Farma Iluzji
Mościska 9, Trojanów
tel. 22/ 812-57-18, 503-989-393
info@farmailuzji.pl
www.festiwaliluzji.pl
Godziny otwarcia: wt-nd 11.00-18.00, pn nieczynne
Bilety: normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, rodzinny (2+2) 80 zł, dzieci do lat 5 gratisFestiwal Iluzji na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Mościsk wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Mościska noclegi

Mościska to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Festiwal Iluzji na Farmie Iluzji
51°39'31N, 21°41'27E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021