51°39'31" N, 21°41'26" E
Godziny otwarcia
  • poniedziałek: 00:00–00:01
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Farma Iluzji w Mościskach to wyjątkowy i unikatowy park rozrywki i edukacji. Leży on mniej więcej w połowie drogi między Warszawą a Lublinem, wśród pięknych lasów, w zacisznej okolicy.Na Farmie Iluzji czeka wiele atrakcji dla dzieci, ale też dorosłych, a wszystko otacza mgiełka tajemniczości i magii. Na terenie Parku można zobaczyć dziesiątki eksponatów, instalacji oraz rzeźb zaprzeczających ludzkim zmysłom.

Farma Iluzji

Najbardziej popularna jest Latająca Chata Tajemnic, w której doświadczymy, co znaczy różnica między tym co widzimy, a tym co odczuwamy. Dorośli znacznie gorzej radzą sobie z tym ewenementem :)

Jest też fantastyczny tunel zapomnienia, który choć krótki, robi niesamowite wrażenie. Fajny jest też labirynt luster. Ale Farma to również teren do zabawy i wypoczynku. Są tu place zabaw, ścieżka zdrowia, boiska sportowe, plaża, ogniska, miejsca piknikowe oraz farma ze zwierzątkami. To wszystko sprawia, że miło spędzić tu można cały dzień. Na Farmie czas płynie znacznie szybciej, przy świetnej zabawie!

Labirynt
Niebieski domek ulubiony od Dominiki
Latająca Chata Tajemnic na Farmie Iluzji

Festiwal Iluzji

Co ciekawe, co roku we wrześniu na Farmie odbywa się Festiwal Iluzji - impreza plenerowa, na której pokazy dają najlepsi iluzjoniści w Polsce. W 2014 roku była  już trzecia odsłona tej imprezy, a Gwiazdą Festiwalu był Maciej Pol.Farma Iluzji
Mościska 9, Trojanów
tel. 22/ 812-57-18, 503-989-393
info@farmailuzji.pl
www.farmailuzji.pl
Bilety: normalny 39 zł, ulgowy 34 zł (do 16 lat), rodzinny (2+2) 136 zł, wszystkie dostępne atrakcje wliczone są w cenę biletu

Plaża ściezka zdrowia Farma zwierzątek Magic Żółwiki
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020