Farma Iluzji
Mościska 9, Trojanów
tel. 22/ 812-57-18, 503-989-393
www.farmailuzji.pl

51°39'27" N, 21°41'34" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne

sb-nd: 10:00-18:00
Wakacje: codziennie 10:00-18:00
Bilety: normalny 55 zł, ulgowy 49 zł
Dzieci do 100 cm wzrostu - 1 zł
Parking bezpłatny

Niemożliwe jest możliwe na Farmie Iluzji!

Farma Iluzji to wyjątkowy i unikatowy park rozrywki i edukacji w Polsce, w którym dzieją się magiczne rzeczy. Tutaj niemożliwe staje się możliwym i w wielu miejscach w Parku stawaliśmy z otwartą buzią i długo zastanawialiśmy się, jak to wszystko działa i w ogóle o co chodzi? Przyznam, że nie wszystko udało nam się rozkminić 😉Gdzie jest Farma Iluzji?

Lokalizacja Farmy Iluzji nie jest taka oczywista, jak i sam park rozrywki 🙂 Ta fantastyczna kraina tajemniczej zabawy znajduje się w niewielkich Mościskach, mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem, wśród pięknych lasów, w bardzo zacisznej okolicy.

Farma Iluzji
Farma Iluzji

Farma Iluzji - atrakcje

Na Farmie Iluzji czeka wiele atrakcji dla dzieci, ale też i dla dorosłych, a wszystko otacza mgiełka tajemniczości i magii. Na terenie Parku można zobaczyć dziesiątki eksponatów, instalacji oraz rzeźb zaprzeczających ludzkim zmysłom. Na pewno będziesz zachwycony tym miejscem 🙂

Najbardziej popularna jest na Farmie Iluzji oczywiście Latająca Chata Tajemnic, to ten żółty domek z kolorowymi balonami, które uniosły ją w powietrze 🙂 W Chacie doświadczysz, co znaczy różnica między tym, co widzisz, a tym co odczuwasz. Dorośli znacznie gorzej radzą sobie z tym ewenementem 🙂

Farma Iluzji - Latająca Chata Tajemnic
Farma Iluzji
Niebieski domek ulubiony od Dominiki


Duże wrażenie robi opuszczona kopalnia złota - najbardziej tajemnicze miejsce na Farmie Iluzji, a zarazem autentyczne. Historia kopalni sięga lat 20. XIX wieku, kiedy wydobywano tu cenny kruszec. Kopalnia dostępna jest dla turystów na Farmie Iluzji od 2019 roku, zjeżdża się do niej prawdziwą górniczą windą, a pod ziemią czeka wielka niespodzianka 🙂

Fantastyczny na Farmie jest też Tunel zapomnienia, który choć krótki, robi niesamowite wrażenie. Zabawny jest Labirynt luster. Na scenie natomiast zobaczysz najlepsze w Polsce sztuki iluzji i magiczne zabawy dla najmłodszych 🙂Zaskakujący jest Zakręcony Domek, tutaj wyobrażasz sobie, że wielokrotnie staniesz do góry nogami i na samą myśl włosy jeżą się na głowie, a to tylko gra pozorów... 🙂

Młodszym dzieciom na pewno bardzo spodoba się Sala Amesa, bo tylko tutaj mogą choć na chwilę być wyżsi od swych rodziców, ale to trzeba zobaczyć na własne oczy. Niesamowicie zaskoczy Cię też Głowa na talerzu albo Lewitujący kran czy Lewitujące piłeczki.

Farma Iluzji
Farma Iluzji

Blisko przyrody na Farmie Iluzji

Ale Farma Iluzji to również wspaniały i rozległy teren do zabawy i wypoczynku na łonie natury. Są tu place zabaw, ścieżka zdrowia, boiska sportowe, plaża, ogniska, miejsca piknikowe oraz farma ze zwierzątkami. To wszystko sprawia, że miło spędzisz tu cały dzień. Na Farmie czas płynie znacznie szybciej, przy świetnej zabawie!

Festiwal Iluzji

Co ciekawe, przez kilka lat we wrześniu na Farmie odbywał się Festiwal Iluzji - ciekawa impreza plenerowa, na której pokazy dają najlepsi iluzjoniści w Polsce. W 2014 roku Gwiazdą Festiwalu był Maciej Pol.

Farma Iluzji
Farma Iluzji
Farma Iluzji
Zalety
  • Unikatowość Parku, takiej tematyki jak dotąd nie ma nigdzie indziej
  • Sporo atrakcji na dużym terenie
  • Bezpłatny parking
Wady
  • Mało atrakcji w okolicy
Farma Iluzji Labirynt Plaża Farma Iluzji Farma Iluzji Farma zwierzątek Farma Iluzji Farma Iluzji

Mościska noclegi

Mościska to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021