Jak zaplanować podróż przy pomocy aplikacji eSky?

Komentarze 0
Tagi aplikacje dla rodziny
2023-04-10 10:59:00

Zbliżający się sezon wakacyjny sprzyja planowaniu zagranicznych podróży, zarówno jeśli chodzi o dłuższy urlop, jak i kilkudniowy wypad. Większość turystów robi więc wszystko, co w ich mocy, aby trafić na najlepsze okazje na rynku. Jak się okazuje, możliwości jest wiele, ale trzeba wiedzieć, jak oraz gdzie szukać sprawdzonych ofert. Zobaczmy, co warto wiedzieć na ten temat i które narzędzie online będzie najbardziej pomocne!

Jak zaplanować podróż?

Podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak proste, jak w tej chwili. W kilku prostych krokach można zaplanować dosłownie każdą podróż, a wszelkich rezerwacji dokonać online za pomocą wielu dostępnych narzędzi. Sprawdźmy, o czym dokładnie mowa i na co zwrócić szczególną uwagę w tym obszarze!

Jak zorganizować zagraniczną podróż?

Planowanie zagranicznej podróży warto rozpocząć od określenia konkretnego kierunku oraz celów takiego wyjazdu. Dla jednych będzie to po prostu krótki, kilkudniowy wypad na zasadach city breaku, dla innych dłuższe i często jedyne w roku wakacje. Bardzo ważne przy organizowaniu takiej wyprawy jest oczywiście to, czy wybieramy się w nią solo, w parze, a może z całą rodziną, w tym z dziećmi. Pamiętajmy, aby dostosować tempo podróży i poszczególne atrakcje nie tylko do siebie, ale także do innych członków ekipy. Pozwoli to wszystkim czerpać radość z wyjazdu, najlepiej poprzez aktywny wypoczynek. 

Aplikacja eSky - charakterystyka i największe zalety

Jeśli jesteśmy na etapie planowania poszczególnych punktów danej podróży warto skorzystać z możliwości, jakie daje w tej materii aplikacja eSky, która jest dostępna pod adresem: https://app.esky.pl. To nagradzana na całym świecie aplikacja, którą można pobrać na platformy iOS, Android oraz sprzęt Huawei. Do największych zalet można zaliczyć szybkość działania, elastyczność, bardzo przejrzysty interfejs i możliwość dokonania rezerwacji za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wszystko to z poziomu jednego konta i za pomocą elastycznego wyszukiwania, dzięki któremu można w pełni spersonalizować pojawiające się okazje. Aplikacja zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich rezerwacji, które można w każdej chwili anulować lub zmodyfikować. 

Czy warto pobrać aplikację eSky?

Odpowiedź na tak postawione pytanie może być tylko jedna: oczywiście, że tak! Aplikacja eSky to niezastąpione narzędzie przy planowaniu jakiejkolwiek podróży, zarówno jeśli chodzi o wycieczkę po kraju, jak i wyprawę zagraniczną. Dzięki niej każdy zyskuje dostęp m.in. do milionów połączeń wszystkich linii lotniczych, ale także bazy noclegowej, wypożyczalni samochodów, ubezpieczeń itp. Użytkownicy aplikacji eSky mogą też każdego dnia liczyć na najlepsze okazje, które proponuje nowoczesny algorytm biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby samego użytkownika. Przydatną funkcją są powiadomienia push, które są wysyła, gdy tylko pojawi się niezwykle atrakcyjna oferta ograniczona czasowo. Dzięki temu użytkownik może w porę na nią zareagować, oszczędzając tym samym sporo pieniędzy. Warto samodzielnie przetestować potencjał tego narzędzia i wyciągnąć własne wnioski.  

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Na te kwestie zwróć uwagę podczas wyboru AC

Ubezpieczenie swojego auta to dla każdego bardzo ważna kwestia. Choć jedynie OC, czyli ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, jest obowiązkowe dla wszystkich właścicieli aut, to warto rozszerzyć polisę między innymi o AC, które zapewnia o wiele większy zakres ochrony. Na co zwrócić uwagę, jeśli zdecydujesz się na zakup AC? Podpowiadamy.

18 maj 2023 13:00

Aktywna majówka w Polsce - co warto spakować?

Majówka to świetna okazja, aby odpocząć i naładować swoje baterie. Wiele osób w tym czasie zamierza aktywnie spędzić swój wypoczynek na zwiedzaniu czy trekkingu. Podpowiadamy jakie ubrania warto spakować na aktywną majówkę w Polsce.

27 marzec 2023 10:05

Aparat Sony A7 IV - mój nowy sprzęt. Wrażenia z pracy z soniakiem!

Zwykle w okolicy Świąt zachciewa mi się zdjęć moich córek. Kolejne sesje pokazują mi, jak nieubłaganie i szybko mija czas, a wraz z nim ich dzieciństwo... Czy łatwo je namówić na taką sesję? Nie, coraz trudniej, ale jakoś się udało.

A tym razem wyzwanie było podwójne, bo po kilkunastu latach pracy z lustrzankami Canona, zdecydowałam się na sporą zmianę. Dzisiejsze zdjęcia strzelałam nowym aparatem - Sony A7 IV.

12 kwiecień 2023 09:59
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023
Zamów nocleg