Pomysł na weekendowe wyciszenie się i ucieczkę od zgiełku miasta - SPA wśród ciszy i zieleni

Klekotki, autor Klekotki

Natłok codziennych zajęć, wyzwania zawodowe i rodzinne, a także kakofonia dźwięków miasta sprawiają, że szukamy dla siebie miejsca, w którym możemy odpocząć, choćby w czasie weekendu. Wiele osób podejmuje się wtedy znalezienia SPA, które pozwoli im zapomnieć o chaosie dnia codziennego i po prostu wyciszyć się oraz odpocząć. 

Idealnym wyborem w takiej sytuacji okazuje się Klekotki SPA & Resort. Dlatego wypoczynek na Mazurach będzie doskonałym wyborem.

Klekotki SPA & Resort

Zanim przejdzie się do tego, czym powinny charakteryzować się ciekawe miejsca na weekend we dwoje, warto zastanowić się nad tym, gdzie dokładnie położony jest Klekotki SPA & Resort. Jest to obiekt, który znajduje się we wsi Godkowo, która położona jest w woj. warmińsko-mazurskim. Cały ośrodek znajduje się na uboczu i otoczony jest lasami, dzięki czemu można w nim odnaleźć spokój, ciszę i bliskość natury.

Dostępne pokoje

Klekotki SPA & Resort znajduje się w odrestaurowanym młynie wodnym, którego historia sięga aż XVII wieku. Ślady długiej i bogatej historii znaleźć tu można na każdy kroku, a w szczególności w licznych dostępnych na miejscu pokojach, które podzielone zostały na trzy kategorie. Różnią się one oczywiście wielkością, a także położeniem i zakresem wyposażenia. Wyróżnić więc można pokoje standardowe, deluxe, a także apartamenty. Osobom szukającym wyciszenia, chcącym spędzić weekend we dwoje w możliwie najlepszych warunkach, polecane są nowo wybudowane domki, które znajdują się na uboczu całego środka. 4-osobowe domki cechuję się wykończeniem w stylu skandynawskim i japońskim, zapewniają Gościom możliwie największy komfort wypoczynku blisko przyrody.

Dostępne udogodnienia

Jeśli ktoś zastanawia się nad spędzeniem weekendu w ośrodku Klekotki SPA & Resort, zapewne szuka informacji na temat tego, jakie na miejscu czekają na niego udogodnienia i atrakcje. Na co zatem można liczyć po przyjeździe? Oprócz możliwości spędzenia przyjemnego czasu na spacerach po okolicznych lasach i łąkach resort oferuje swoim Gościom także strefę wellness. Wśród licznych propozycji zwrócić trzeba uwagę przede wszystkim na masaże w tym np. kijami bambusowymi lub miotełkami. Oczywiście masaże to nie wszystko, co czeka na Gości. Doskonałą propozycją są zajęcia jogi, korty tenisowe, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu Gościom udostępniona jest także restauracja. Menu oparte jest na polskiej kuchni, a większość przygotowywanych potraw powstaje z naturalnych, okolicznych składników. Dobrym przykładem są tu grzyby z pobliskich lasów, czy ryby z okolicznego jeziora, a także wytwarzane na miejscu kiszonki, konfitury i pieczywo. Wszystko to powoduje, że potrawy są nie tylko pyszne, lecz także bardzo zdrowe i świeże. 

Źródło: https://klekotki.com.pl/

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024