Dlaczego stworzyliśmy Zaczarowane Podróże?

Aktualizacja: 2024-03-04

Trochę u nas nowości! Stworzyliśmy Zaczarowane Podróże. Cóż to jest? Strona PolskieSzlaki.pl narodziła się wiele lat temu. Chcieliśmy wtedy stworzyć turystyczny portal społecznościowy, który ongiś święcił swoje bardzo dobre lata. Ale z nastaniem platform typu Facebook stracił on nieco impet. Postanowiliśmy wówczas, że Polskie Szlaki będą naszym blogiem, gdzie będziemy inspirować i dzielić się naszymi podróżniczymi przeżyciami.

Lecz nigdy nie chcieliśmy porzucić Waszych podróży i zaangażowania. Czuliśmy, że zasługujecie na wiele, bo przez tyle lat byliście naszą częścią. Dlatego powstały Zaczarowane Podróże. To nowy adres, ale Wasze dotychczasowe, turystyczne miejsce w Internecie.

Wszystko tam jest po staremu: te same podróże, ta sama fantastyczna społeczność i nawet te same dane do logowania 🙂 Wszystko, co było kiedyś w dziale "Podróże.polskieszlaki.pl" zostało tam przeniesione. Teraz jest tam Wasze miejsce, nie jako dodatek do Polskich Szlaków, ale pełnoprawny portal społecznościowy. Wszystko jest tam po staremu - zmienił się tylko adres: Zaczarowane Podróże. Zapraszamy!

Zaczarowane Podróże Logo
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024