Głosowanie na Top Atrakcje 2024 rozpoczęte!

Aktualizacja: 2024-06-12

Jak co roku, tuż przed wakacjami, staramy się podkręcić atmosferę wokół polskich atrakcji i organizujemy plebiscyt Top Atrakcje. To już 13. edycja tej zabawy. Minione lata często pokazywały, że niekoniecznie te najpopularniejsze zamki, miasta czy parki rozrywki, są tymi, które wygrywają, bo sami wiemy po sobie, że co roku chcemy odkrywać nowe, ciekawe i piękne miejsca. A tych Polska ma szczęśliwie coraz więcej. Zapraszamy Więc Ciebie do oddania głosu na atrakcje, które chętnie odwiedzisz i polecisz w czasie nadchodzących wakacji.

Zasady naszej zabawy są niezwykle proste. Wybraliśmy blisko 100 miejsc, które zrobiły na nas pozytywne wrażenie. Dla czytelności podzieliliśmy je na 8 kategorii, po około 12 atrakcji. Zagłosować możesz w każdej i to codziennie. Nie musisz się logować, ani podawać maila. Klikasz “Głosuj!” i potwierdzasz, że nie jesteś robocikiem - to wszystko! A tutaj są linki do  kategorii:

Możesz zagłosować w każdej z nich lub tylko w jednej kategorii - jak chcesz. Przypominam, że można głosować codziennie, więc nie zamykaj zakładki 😉 Z góry dzięki za uczestnictwo w zabawie!

 

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024