Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Katarzyna Szydłowska

Warmia i Mazury dla każdego

2012-05-26 - 2012-05-29
2012-05-26 17:27:02
Avatar użytkownika
Katarzyna Szydłowska Wędrowiec 106 kilometrów

Warmia i Mazury dla każdego, to wycieczka ogólnorozwojowa .Na jej trasie poznamy historię, pobudzimy naszą wyobraźnię, poznamy życie Indian oraz życie na Dzikim Zachodzie, a dodatkowo skorzystamy z atrakcji dla ciała i ducha w parku linowym i parku wodnym.

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Gołdap > Rapa > Giżycko > Piękna Góra > Safari > Piramida w Rapie > Twierdza Boyen w Giżycku > Most Obrotowy w Giżycku > Indiańska Wioska w Spytkowie > Gierłoż > Elbląg > Malbork > Bunkry w Gierłoży - Wilczy Szaniec > Kanał Elbląski > Zamek w Malborku > Olsztyn > Zamek kapituły w Olsztynie > Planetarium > Park linowy- Iberia International > > Mikołajki > Miasteczko Mrongville > Park wodny- Tropikana

Moja niedawno zaplanowana wycieczka, którą chcę odbyć w te wakacje.Okres letni (wakacyjny) pozwoli mi w pełni skorzystać ze wszystkich przewidzianych atrakcji. Myślę, że jest to wyprawa, którą może odbyć cała rodzina, ponieważ znajdziemy tam atrakcje dla małych i dużych, szaleństwa w parku wodnym i parku linowym na zakończenie, a wcześniej niepowtarzalne obiekty histrorczne, safari- aby zobaczyć zwierzęta z rożnych miejsc świata, których nie spotykamy na co dzień. Obok tego muzea , które robią niesamowite wrażenie- pokaz w planetarium, klimat zamków, indiańska wioska oraz wioska w stylu Dzikiego Zachodu, który znamy z telewizji.

Polecam.

Avatar użytkownika
Katarzyna Szydłowska Wędrowiec 106 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Avatar użytkownika
Katarzyna Szydłowska Wędrowiec 106 kilometrów
2012-05-26 17:53:47

Na wycieczkę wyjeżdżamy z Suwałk, zataczając koło wracamy po 4 dniach do Suwałk zwiedzając mazurskie atrakcje.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020