Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Foxika Lisica

Wycieczka do Blaskowizny

2012-05-28 - 2012-05-30
2012-05-28 17:22:42
Foxika Lisica Wędrowiec 100 kilometrów

Zapraszamy do naszej kwatery agroturystycznej w miejscowości Błaskowizna w Suwalskim Parku Krajobrazowym. Dom położony jest nad jeziorem Hańcza.

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Augustów > Kanał Augustowski > Jezioro Serwy > Biebrzański Park Narodowy > Suwałki > Aquapark w Suwałkach > Błaskowizna > Nurkowanie > Ognisko nad jeziorem HanczaPierwszego dnia naszej wycieczki postanowiliśmy odwiedzić Augustów. Głównymi atrakcjami tego dnia będzie Biebrzański Park Narodowy i rejs gondolą po augustowskich jeziorach.Drugi dzień spędzimy w Suwałkach w Aquaparku,kompleks składa się z części rekreacyjnej i sportowej. A dodatkowo przygotowano kompleks łaźni i saunarium.

W centrum znajduje się również gastronomia, sala konferencyjna, przychodnia rehabilitacyjna, klub fitness, usługi fryzjersko-kosmetyczne, a także sklep specjalnie z myślą o zapalonych wodniakach.

W trzecim Dniu wycieczki postanowiliśmy spędzić w Blaskowiznie nad jeziorem jest to miejsce gdzie panuje cisza spokój. Można tutaj wypocząć w ciszy i spokoju. Kąpiel w jeziorze Hańcza jest wielką frajdą.

Foxika Lisica Wędrowiec 100 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020