Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Gdzieś na szlaku , Wojciech Grabowski

Zakopane dla leniuchów

2005-09-04 - 2005-09-09
2008-06-17 18:48:57
Avatar użytkownika
Wojciech Grabowski Krajtroter 3336 kilometrów
Trasa ,którą ja przeszedłem należy chyba do najłatwiejszych i najciekawszych . Ponieważ nie znam gór i nie odważę się wejść wyżej jak na Beskid, wybrałem te a nie inne trasy. Byłem już kilka razy w Zakopanym, w różnych porach wiosenno-letnich, ale najbardziej pamiętam Dolinę Chochołowską pokrytą krokusami .Naprawdę niezapomniany widok który wynagrodził trud wejścia do tej polany pod schroniskiem. A może zaliczenie ( z pomocą kolejki na Kasprowy Wierch) pierwszego i ostatniego 2 tysięcznika (ponad 2000m npm.) nazwanego Beskid. Marzy mi się samodzielne wejscie na Grzesia, ale narazie musi poczekać. Doliny : Kościeliska, Chochołowska, Strążyńska i Białego (Potoku) są po prostu śliczne i spacer po nich ,zwłaszcza rano relaksuje i uspokaja. W porze obiadu zawsze napotykam tam niezliczone tłumy, które po prostu mi przeszkadzają. A dojście do Czarnego Stawu pod Rysami był szczytem marzeń. Wjazd na Gubałówkę i samodzielne zejście to także niezbyt duży wysiłek. Dlatego polecam to miejsce ale przed lub po sezonie letnim. W 2005r był to początek września . A pomocną dłoń w wyborze tras zawdzięczam Ceperskiemu przewodnikowi po Tatrach Pana M. Tarczyńskiego.
Gdzieś na szlaku Gdzieś na szlaku Gubałówka we mgle Gdzieś na Gubałówce Gdzieś na Gubałówce Gdzieś na szlaku Gdzieś na szlaku Gdzieś na szlaku Gdzieś na szlaku Gdzieś na szlaku Gdzieś na szlaku Gdzieś na szlaku Staw Smreczyński Gdzieś na szlaku Nad Czarnym Stawem pod Rysami Nad Morskim Okiem Gdzieś na szlaku Na Kasprowym Wierchu Widok z Kasprowego Wierchu Na Kasprowym Wierchu Gdzieś na szlaku Centrum Zakopanego Wjazd do Tunelu Tauer Centrum Zakopanego Widok na zatokę z balkonu Hotelu Centrum Zakopanego Zakopane dla leniuchów
Avatar użytkownika
Wojciech Grabowski Krajtroter 3336 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020