Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Sabina O.

Dino Park w Rybniku

2010-04-13
2010-04-13 23:46:28
Avatar użytkownika
Sabina O. Zapaleniec 761 kilometrów

Najprawdziwsze dinozaury, odgłosy i ruchy. Dzieci je pokochają.

Dino Park nad Zalewem Rybnickim jest pierwszym tego typu miejscem w Polsce, w którym w najbliższym czasie pojawią się dinozaury poruszające się i wydające dźwięki. Można w nim zobaczyć wiele modeli dinozaurów naturalnej wielkości. W Dino Parku zamieszkali między innymi Diplodok - jeden z największych roślinożerców (27 metrów), drapieżny Cearadaktyl o rozpiętości skrzydeł 8 metrów i Tyranozaur T-rex – 13-metrowy drapieżnik.Kierowców wjeżdżających do Stodół, jednej z rybnickich dzielnic, wita mierzący ponad 27 metrów diplodok. Replika gigantycznego dinozaura, który żył około 150 mln lat temu, to jedna z głównych atrakcji Dino Parku, który powstał na terenie Ośrodka pod Żaglami nad zalewem rybnickim.

Ostrzegam tylko że cena biletu wynosi 15 zł i 10 zł od dziecka, a obejście całego terenu, nawet spacerkiem nie trwa więcej jak 20 min.Dino Park w Rybniku
Avatar użytkownika
Sabina O. Zapaleniec 761 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020