Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Kozi

Przełęcz pod Kopą

2010-08-04
2011-04-13 10:34:23
Avatar użytkownika
Kozi Uzależniony od podróży 1771 kilometrów
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Zakopane

Przełęcz pod Kopą należała do jednych z łatwiejszych wypadów. Typowo rekreacyjny spacerek.Jedyny problem jaki zainstniał to logistyka - dlatego podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna zaczęła marsz z Jaworzyny, druga natomiast ze Zdziaru.Znać o sobie dały rzeczy martwe, złośliwie opóźniając nasze wyjście. Nagle dwóm z Nas zepsuły się kije trekkingowe. Zajęło Nam pół godziny zanim je naprawiliśmy, ale można było już śmiało ruszać w trase.

Na nieszczęście tego dnia z rana wypakowałem stuptuty, które bardzo by mi się przydały, bo wszędzie zalegała poranna rosa, do tego strumyczki wcale nie ułatwiały zadania i wynikiem tego miałem zaraz mokrą skarpetę.

Spotkaliśmy się wszyscy na Sirokim Sedle, zjedliśmy razem śniadanie, chwile odpoczęliśmy wymieniliśmy się wskazówkami - i bardzo zadziwiło mnie stwierdzenie kolegów. "NUUUUUUDA"Zdziwiło mnie, bo ja czułem się całkiem fajnie. Dużo zieleni, strumyczki, wodospady nawet raz łańcuchy (w sumie chyba dla krasnolódków :P).

No ale mieli jednak trochę racji, od Sirokiego Sedla były takie same widoki, takie same rośliny, a w zasadzie tylko trawa. Jedynie stadko przemykających kozic poprawiło mi trochę humor, zważywszy, że obyło się bez ekscesów 😉

Po drodze potoczek dosyć przyjemny i gdyby nie miła rozmowa, to trochę by mi się zaczęło nudzić. W miare sprawnie nam droga zeszła, a druga ekipa już na Nas czekała i jak z najskrystszych marzeń wiedziała na co mam ochotę 🙂

Pyszny Zlaty Bazant ciemny 🙂)) czego więcej chcieć?

Avatar użytkownika
Kozi Uzależniony od podróży 1771 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020