Logo TopAtrakcje.pl
Wybieramy najpiękniejsze atrakcje 2017! Zagłosuj!

Łazienki Królewskie w Warszawie

Relacja z wycieczki

Łazienki Królewskie w Warszawie. Przecudowne miejsce na spacery wśród przyrody. Niezależnie od pory roku. Najwięcej atrakcji jest podczas lata i wakacji. Można tutaj przyjść na koncert Chopinowski, popływac gondolą, czy też przyjść na przedstawienie w przepięknym amfiteatrze. Na terenie rozstawione jest kilka punktów gastronomicznych, jest również Pałac na wodzie, oczywiście do zwiedzenia.

Dodatkowo Jest kilka pomników jak P. Wysockiego, H. Sienkiewicza, J. Kozietulskiego, Śt. Augusta, czy też Jana III Sobieskiego. Na terenie znaleźć jeszcze możemy Świątynie Diany, Pałac Myśliwieckich, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, Zegar słoneczny, Muzeum im. I.J. Paderewskiego, czy też Zamek Ujazdowski.

Można tam zatracic poczucie czasu przemierzając przez uliczki tego wspaniałego parku. Oczywiście wejście na teren parku jest bezpłatne, aczkolwiek nie wolno tam jeździc rowerem ani słuchac odbiorników zagłuszających ciszę :) bo tam się idzie odpocząc a nie wyszalec :)

Ogólnie mówiąc to miejsce to jest punktem sztandarowym wycieczek objazdowych po Warszawie, i nie dziwię się ponieważ naprawdę przepiękne miejsce… a pomyślcie jak tu było kiedyś, gdy przemierzała te szlaki szlachta w tych swoich strojach z epoki :)
Zapraszam więc wszystkich do tego magicznego miejsca :)

Zdjęcia z wycieczki

Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz
Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz Grzegorz Binkiewicz

Przebieg wycieczki na mapie

Wyszukiwarka
Trasa
Opcje trasy:
Dane


Warstwy
Łazienki Królewskie w Warszawie

Dodano: 2008-10-30 20:52:42

Komentarze

Wysłano: 2008-10-31 17:25:54
Zaznaczę sobie,że muszę się tam wybrać :-)
Wysłano: 2008-10-31 18:34:36
Miejsce jak najbardziej polecam :) dojazd bardzo łatwy :) więc spoko ... ogólnie obok można zobaczc budynek kancelarii premiera bodajze ... w sensie to gdzie stało białe miasteczko gdy pielęgniarki strajkowały.
Wysłano: 2008-10-31 19:22:06
A jakieś nawiedzone miejsca? Właśnie widziałam na wirtualnej,że na Mokotowie jest ciekawa i tajemnicza willa...gdzie COŚ się dzieje!Uwielbiam takie historie!!!
Wysłano: 2008-10-31 21:36:37
Eeeee no nie wiem ... ogólnie słyszałem ostatnio że gdzieś (tylko nie pamiętam miejsca) jest szpital psychiatryczny gdzie kiedyś podczas wojny popełnił samobójstwo żołnierz skacząc z okna i teraz nocami słychac tupot wojskowych butów po korytarzu ... wiem to od jednej z pielegniarek kiedys tam pracujących a obecnie pracujących w szpitalu w Warszawie :)
I spokojnie jest zdrowa na umysle :)
Wysłano: 2008-11-01 12:48:58
To ciekawe!Interesuję się takimi miejscami,wierzę że wiele starych domów i innych budynków są nawiedzane przez dawnych właścicieli,lub inne osoby związne niegdyś z tym miejscem... też szalona nie jestem :-)(chyba) ;-)

Newsletter

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o nowych wycieczkach w naszym serwisie.
Twój e-mail:
Twoje imię:
Nikomu nie dajemy Twojego maila!
Patronat:
Śląskie. Pozytywna energia
Top Atrakcje
Szlak Zbójnicki
Polecamy nocleg:
Hotel ZBYSZKO Goniądz
Goniądz
Ceny od 68.00 PLN
Polecamy:
JuraPark Bałtów
Zwiedzaj Świat

więcej
Pobierz
Ebook
Podziel
5151
Email:
Hasło:
Zaloguj się z Facebook