Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Park Rozrywki Dinolandia 2011

2011-12-27
2011-12-27 16:21:34
Myszka Wędrowiec 101 kilometrów

Zima Park Dinozaurów jest równie piękny - zwłaszcza jak nie ma śniegu, a cena biletu sama przyciaga klienta.

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Inwałd > Park Rozrywki Dinolandia

W dniu 27.12.2011 wraz z moimi pociechami wybrałam się do Dinolandii. Miejsce idealne na spacer i zabawę nawet zimą, choć nie wszystkie atrakcje były czynne. Najlepiej tam pojechać wiosną, kiedy zieleni się trawa i pomału wszystko się otwiera...

Dinozaury wykonaniem mnie zachwyciły, a dzieciaki skakały z radości kiedy mogłam im poczytać informację na temat tych stworów z tabliczek, które są umieszczone obok kazdego dinozaura. Świetnym pomysłem jest jaskinia tajemnic - o wysokości coś około 1,2 m - pełna ciemnych zakamarków, z dinozaurem uwięzionym w klatce.

Choć zziębnięci spróbowaliśmy swoich sił w grze w mini golfa - jak dla nas był to pierwszsy raz, pola są o róznym stopniu trudności więc i dzieci mogły popróbiować swoich sił.

Na koniec poszlismy się zagrzac do przytulnej restauracyjki - ja piłam pyszna białą kawę z cynamonem i jadłam iście niebiańską fasolkę - nawet moja mama takiej nie robi, a dzieciaki raczyły się jedzniem jak z Mc Donalda - czyli dinopaką - dinoburgerem w zestawie z zabawką.

Pojedziemy tam jeszcze latem, bo na ich stronie www.dinolandia.eu jest informacja, że wtedy urządzają tam tematyczne imprezy plenerowe.

Myszka Wędrowiec 101 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
2011-12-28 20:33:25

Szkoda Myszko, że nie ma fotek.pozdrawiam:)

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020