Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Anita

Nowiny Wielkie i Park Jurajski

2009-10-22
2009-10-22 21:59:43
Anita Zapaleniec 805 kilometrów

Cudownie zagospodarowany kawałek lasu. Można powiedzieć że jest to park, gdzie można pochodzić sobie wśród drzew p krętych ścieżkach leśnych, ale za prawie każdego drzewa wyłania się prehistoryczny stwór, można spotkać całkiem okazałe osobniki sięgające nawet kilku pięter, wsród drzew ustawione są sztuczne prehistoryczne gady - dinozaury. Przy każdym okazie znajdują się opisy gatunku i wszelkie znane ciekawostki na ich temat. ścieszka dydaktyczna kończy się wspaniałym ogrodem ze stawem. Kolejnym punktem jest mega duża piaskownica dla dzieci gdzie jeśli na to pozwoli ciekawość dziecka może odnaleść sztuczny szkielet, plac zabaw też jest wyposażony w różnego szeregu atrakcje dla dzieci no i oczywiście jest muzeum oraz bar gdzie miło można posiedzieć i coś skosztować. Dla dzieci to raj na ziemi.

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
nowiny wielkie > Park dinozaurów

Można powiedzieć że jest to park, gdzie można pochodzić sobie wśród drzew p krętych ścieżkach leśnych, ale za prawie każdego drzewa wyłania się prehistoryczny stwór, można spotkać całkiem okazałe osobniki sięgające nawet kilku pięter, wsród drzew ustawione są sztuczne prehistoryczne gady - dinozaury. Przy każdym okazie  znajdują się opisy gatunku i wszelkie znane ciekawostki na ich temat. ścieszka dydaktyczna kończy się wspaniałym ogrodem ze stawem. Kolejnym punktem jest mega duża piaskownica dla dzieci gdzie jeśli na to pozwoli ciekawość dziecka może odnaleść sztuczny szkielet, plac zabaw też jest wyposażony w różnego szeregu atrakcje dla dzieci no i oczywiście jest muzeum oraz bar gdzie miło można posiedzieć i coś skosztować. Dla dzieci to raj na ziemi.nowiny wielkie
Anita Zapaleniec 805 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020