Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Drewniany Kosciół w Jagłowie, Urszula

Rzeka Biebrza i okolice

2009-04-08 - 2009-04-12
2009-04-08 12:40:01
Avatar użytkownika
Urszula Wędrowiec 110 kilometrów
Podziwianie piękna rzeki Biebrzy, Biebrzańskiego Parku Narodowego i okolic polecam ludziom lubiącym aktywny wypoczynek.
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
spływ Rzeką Biebrzą > Gmina Sztabin > Biebrzański P.N., Jagłowo > Wieś Jagłowo > spływ kajakowy > wyprawa w biebrzańskie bagna > wyprawa na biebrzańskie bagna, wycieczka po Sztabinie > wyprawa w biebrzańskie bagna > Izba Pamięci Regionalnej hr. Karola Brzostowskiego > Wycieczka rowerowa
Sztabin to wieś gminna polożona na Suwalszczyźnie, nad rzeką Biebrzą. Została założona pod koniec XVI w, a pod koniec wieku XVII zaczęła stawać siś ośrodkiem miejskim.
Wycieczka miała charakter grupowy, nocowaliśmy w namiotach. Prawie wszystkie noclegi spędzilismy na polu campingowym półtora km od Sztabina. Przybyliśmy na miejsce obozowania dzień wczesniej, aby już od nastepnego ranka móc jak najszybciej wyruszyć na "penetrację" Biebrzy.
I dzień- spływ kajakowy
Organizatorzy wycieczki dowieżli
Biebrzańskie bagna z wieży widokowej Kościół w Sztabinie Biebrzański P. N.- widok z wieży widokowej jeden z kosciołów na szlaku rowerowym Rzeka Biebrza i okolice
Avatar użytkownika
Urszula Wędrowiec 110 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020